Biebrzańskie Targi Twórczości i Sztuki Ludowej "Sto pomysłów dla Biebrzy"

plakat format a3BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY, GMINA GONIĄDZ, GMINNY OŚRODEK KULTURY W GONIĄDZU ZAPRASZAJĄ NA BIEBRZAŃSKIE TARGI TWÓRCZOŚCI I SZTUKI LUDOWEJ „STO POMYSŁÓW DLA BIEBRZY”.

Targi odbędą się w niedzielę, 5 maja 2024 r., w godz. 10:00-16:00, na placu Miejskiego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Goniądzu, ul. Demokratyczna 10, 19-110 Goniądz.

Biebrzańskie Targi Twórczości i Sztuki Ludowej przyciągają oryginalną sztuką ludową i zdrową żywnością. Są szansą na wyjątkowe zakupy, ale też na rozmowy i poznanie producentów zdrowej żywności: serów, wędlin, pieczywa oraz artystów ludowych z rękodziełem: rzeźbą, malarstwem, plecionkarstwem, haftem, pisankami, galanterią drewnianą, biżuterią.

W tym dniu proponujemy gościom odwiedzającym Targi, pokaz dorobku kulturowego i kulinarnego z doliny Biebrzy. Jak co roku, zapraszamy na happening. Odbędą się zajęcia plastyczne o tematyce przyrodniczej, warsztaty ceramiczne, gry plenerowe. Uczestnicy happeningu otrzymają upominki. Ze sceny czas umilać będą artyści z zespołów folklorystycznych.

Wystawców, pasjonatów przyrody biebrzańskiej, miłośników regionalnych wyrobów oraz wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w imprezie. 

Zgłoszenia udziału wystawców przyjmuje oraz udziela szczegółowych informacji: Jerzy Bachliński –Dział Udostępniania Biebrzańskiego Parku Narodowego, tel. (85) 738 30 35; 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Szczegółowe informacje: https://bbpn.gov.pl/aktualnosci/biebrzanskie-targi-tworczosci-i-sztuki-ludowej