Regulamin

§1. Podstawowe pojęcia

 • użytkownik – osoba zarejestrowana w serwisie www.gazetapodlasia.pl posiadająca swój nick, która ma uprawnienia do zamieszczania ogłoszeń, dodawania wpisów do bazy teleadresowej, głosowania w ankietach, dodawania komentarzy
 • moderator – osoba odpowiedzialna za utrzymanie porządku w serwisie. Moderator pilnuje, aby wszystko było zgodne z regulaminem.
 • profil – czyli dane i własne ustawienia użytkownika.
 • ban – czyli zablokowanie dostępu do serwisu danemu użytkownikowi. Ban może być przyznany na użytkownika lub jego IP, na pewien okres lub dożywotnio. Ban przyznawany jest za ewidentne lub notoryczne łamanie regulaminu.

§2. Postanowienia ogólne

 1. Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu w serwisie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
 2. Chociaż część serwisu jest dostępna dla gości to dla wykonanie określonych czynności wymagana jest rejestracja. Rejestracja jest bezpłatna. Osoba, która przy rejestracji wypełnia formularz powinna podać prawdziwy adres e-mail, który jest niezbędny do prawidłowego korzystania z serwisu (konto aktywowane jest linkiem w mailu, zmiana hasła potwierdzana jest także tą drogą, itd.). Nick, który podajesz podczas rejestracji nie może być wulgarny ani obraźliwy, nie może to też być adres strony. Użytkownicy z takim nickiem będą usuwani. (Wyjątek stanowi nick Administratora)
 3. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Zapoznaj się z Polityką Prywatności serwisu.

 

§3. Ogólne zasady

 1. Zabrania się umieszczania treści pornograficznych, drastycznych ani żadnych linków do stron o takiej tematyce.
 2. Zabrania się umieszczania ogłoszeń obraźliwych oraz godzących w dobro osób trzecich.

§4. Postanowienia końcowe

 1. Regulamin powinien być respektowany przez każdego użytkownika serwisu.
 2. Użytkownicy nie przestrzegający regulaminu będą karani poprzez upomnienie, ostrzeżenie (3 ostrzeżenia = blokada), a także w rażących przypadkach naruszenia regulaminu użytkownik zostanie natychmiast zbanowany.
 3. Administratorzy i moderatorzy maja prawo do skasowania, przeniesienia, edycji tematu lub treści ogłoszenia, artykułu lub inych wpisów, które naruszają regulamin.
Rejestrując się i udzielając w serwisie www.gazetapodlasia.pl akceptujesz ten regulamin.