Najechał na tył Seata

  • Jakub Więsak

Czytaj więcej...2 marca kierujący pojazdem ciężarowym Renault jadąc trasą K-62 od Węgrowa w kierunku Sokołowa Podlaskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego  najechał  na tył Seata. Po zderzeniu kierowca ciężarówki zjechał częściowo na lewy pas, gdzie zderzył się z jadącym w kierunku  Węgrowa Volkswagenem. W wyniku zderzenia kierowca Seata wjechał do przydrożnego rowu, natomiast kierowca VW wjechał na pole. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Czytaj więcej...

Kryminałki

  • Jakub Więsak

Czytaj więcej...28 lutego około godziny 9.50 w rejonie skrzyżowania ulicy Oleksiaka Wichury z ulicą Węgrowską w Sokołowie Podlaskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Suzuki Grand Vitara, 68-letni mężczyzna, podczas skrętu z ul. Węgrowskiej w ul. Oleksiaka Wichury nie ustąpił pierwszeństwa, jadącemu prawidłowo ul. Węgrowską, kierującemu pojazdem marki BMW, 23-letniemu mężczyźnie, doprowadzając do zderzenia. Kierowca suzuki znajdował się pod działaniem alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

Czytaj więcej...

W sokołowskiej "Trójce" obchodzili święto swojego patrona

  • Foto/Not. Anna Kożuchowska-Kurylak- SP3

Czytaj więcej...19 lutego społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Sokołowie Podlaskim obchodziła święto swojego patrona, czyli rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika. Z tej okazji w szkole odbyła się uroczystość temu poświęcona z udziałem uczniów  klas I-III przygotowana przez panią Małgorzatę Kozak. Uczniowie klasy pierwszej pod nadzorem swojej wychowawczyni pani Elwiry Pawluk, przedstawili swoim kolegom budowę Układu Słonecznego. Ucz. klasy II  wraz z wychowawczynią panią Agnieszką Maksimiak przypomniały, kim dla świata i Polski jest patron naszej szkoły – Mikołaj Kopernik, wspominając m.in. znaną maksymę: „Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię, polskie go wydało plemię”. 

Czytaj więcej...