Omawiano projekt budowy drogi na odcinku Kosów Lacki - Sokołów Podlaski

  • UG Sokołów Podlaski

Czytaj więcej...15 stycznia odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy ARKAS-PROJEKT Sp. z o.o., Spółka Komandytowa, Al. Piłsudskiego 70A, 10-450 Olsztyn, będącej wykonawcą dokumentacji projektowej dla budowy drogi wojewódzkiej nr 627 na odcinku Kosów Lacki - Sokołów Podlaski po śladzie dawnej linii kolejowej.15 stycznia odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy ARKAS-PROJEKT Sp. z o.o., Spółka Komandytowa, Al. Piłsudskiego 70A, 10-450 Olsztyn, będącej wykonawcą dokumentacji projektowej dla budowy drogi wojewódzkiej nr 627 na odcinku Kosów Lacki - Sokołów Podlaski po śladzie dawnej linii kolejowej.Celem spotkania było przedstawienie założeń i koncepcji budowy drogi oraz  poznanie oczekiwań i potrzeb Mieszkańców gminy Sokołów Podlaski.

Czytaj więcej...

Pierwszy wieczór Kolęd w Nowej Wsi

  • SP w Nowej Wsi

Czytaj więcej...15 stycznia w Wiejskim Domu Kultury odbył się po raz pierwszy Wieczór Kolęd. Na scenie wystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania i słodkiego poczęstunku. Na lokalną imprezę przybył wójt gminy Sokołów Podlaski – Janusz Kur i radny Maciej Komycz. Dyrektor Joanna Benedykciuk powitała zebranych gości i serdecznie zaprosiła do obejrzenia jasełek.15 stycznia w Wiejskim Domu Kultury odbył się po raz pierwszy Wieczór Kolęd. Na scenie wystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania i słodkiego poczęstunku. Na lokalną imprezę przybył wójt gminy Sokołów Podlaski – Janusz Kur i radny Maciej Komycz.

Czytaj więcej...

Uczniowie z Nowej Wsi zwiedzali stolicę

  • Anna Kańkowska-Rogala

Czytaj więcej...W piątek, 17 stycznia uczniowie z klas III-VIII wyjechali do Warszawy. Na początku uczestnicy wycieczki obejrzeli przedstawienie pt.: „Ania z Zielonego Wzgórza” w Teatrze Kamienica. Historia Ani Shirley podobała się wszystkim. Młodzi widzowie zwrócili szczególną uwagę na wspaniałą grę aktorów.W piątek, 17 stycznia uczniowie z klas III-VIII wyjechali do Warszawy. Na początku uczestnicy wycieczki obejrzeli przedstawienie pt.: „Ania z Zielonego Wzgórza” w Teatrze Kamienica. Historia Ani Shirley podobała się wszystkim.

Czytaj więcej...

Sokołowskie styczniowe kryminałki

  • Jakub Więsak

Czytaj więcej...19 stycznia około godziny 17.15 na skrzyżowaniu ul. Jana Bosco-Piłsudskiego w Sokołowie Podlaskim doszło do kolizji dwóch pojazdów. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Renault Megane Scenic skręcając w lewo z ul. Bosco w ul. Piłsudskiego, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej pojazdem marki Opel Corsa. Kierująca oplem, aby uniknąć zderzenia, zjechała na pobocze, gdzie uderzyła w krawężnik. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem. Podczas kontroli renówki mundurowi ujawnili niezgodność licznika.

Czytaj więcej...

Nocna jazda zakończyła się na drzewie. kierowca i jego pasażer trafili do policyjnego aresztu

  • http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/

Czytaj więcej...24-letni, pijany, kierowca bmw spowodował kolizję. Wspólnie z pasażerem odpowiedzą za posiadanie narkotyków. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.24-letni, pijany, kierowca bmw spowodował kolizję. Wspólnie z pasażerem odpowiedzą za posiadanie narkotyków. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.W sobotę przed godz. 1 policjanci zostali powiadomieni, że na jednej z głównych ulic Sokołowa Podlaskiego doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu okazało się, że kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas jezdni, następnie na chodnik, po czym uderzył w drzewo.

Czytaj więcej...