Wydawnictwo Marginesy poleca powieść Ellery Lloyd: Influencerka

  • Wydawnictwo Marginesy

Czytaj więcej...Milion ludzi na całym świecie pokochało Emmy Jackson za pokazywanie macierzyństwa bez filtra: czasu pełnego nieprzespanych nocy, wiecznego bałaganu i plam z jedzenia na wszystkich ubraniach. Autentyczna i szczera do bólu Najnajmama stała się dla wielu kobiet wsparciem i inspiracją, a jej profil na Instagramie codziennie jest zasypywany pełnymi uwielbienia komentarzami.

Czytaj więcej...

Kryminałki

  • Aleksandra Borowska

Czytaj więcej...7 stycznia policjanci udali się do jednego z domów w Sterdyni, gdzie szukali zaginionego mężczyzny. W trakcie czynności w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze ujawnili zwłoki ludzkie w daleko posuniętym stanie rozkładu. Na miejscu wykonane zostały oględziny pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Sokołowie Podlaskim. W przedmiotowej sprawie zostanie przeprowadzone śledztwo, które wyjaśni szczegółowe okoliczności tego niecodziennego zdarzenia. 

Czytaj więcej...

Jabłonna Lacka. Przegląd Kolęd, Pastorałek i Piosenek Zimowych

  • SPJL

Czytaj więcej...W grudniu 2021 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Jabłonnie Lackiej odbył się "Przegląd Kolęd, Pastorałek i Piosenek Zimowych". Zorganizowano muzyczny koncert dla wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły. W tej pięknej uroczystości wzięło udział ponad 80 wykonawców (oczywiście z podziałem na grupy i zachowaniem reżimu sanitarnego.) Na bajkowej scenie można było usłyszeć radosne, żywiołowe, ale i wzruszające interpretacje popularnych kolęd, pastorałek i piosenek zimowych. Każdy młody artysta otrzymał słodki upominek. Przedsięwzięcie to dało nam Wszystkim poczucie wspólnoty, ogromną radość, czasem wzruszenie a przede wszystkim wielką nadzieję, że jeszcze będzie normalnie....

Czytaj więcej...

Zobacz także

Kryminałki

27 styczeń, 2022

Kryminałki

10 styczeń, 2022

Narkotyki ukryte w aucie

04 styczeń, 2022

Kryminałki

03 styczeń, 2022

Nasza Cerkiew

28 grudzień, 2021