Kryminałki

  • Jakub Więsak

30 lipca na ul. Wolności w Sokołowie Podlaskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem Jeep wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Toyota, doprowadzając do zderzenia. Oboje kierujący byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.30 lipca na ul. Wolności w Sokołowie Podlaskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem Jeep wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Toyota, doprowadzając do zderzenia. Oboje kierujący byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Czytaj więcej...

Kryminałki

  • Jakub Więsak

25 lipca po godzinie 21.00, dyżurny sokołowskiej Komendy Policji został poinformowany, że na trasie Emilianów - Kostki, został  zatrzymany nietrzeźwy kierujący samochodem. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że samochodem osobowym marki Volvo V40, kierował 30 letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego,  który w swoim organizmie posiadał 3 promile alkoholu. Teraz miłośnik jazdy na podwójnym gazie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie,  odpowie  przed sądem, nie tylko za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości ale również i za prowadzenie pojazdu  bez uprawnień. Grozi mu teraz wysoka grzywna oraz kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2. Sokołowska Policja dziękuje za obywatelską postawę mężczyźnie, którzy udaremnił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierującemu.  Być może dzięki tej zdecydowanej i godnej do naśladowania postawie, nie doszło do tragicznego zdarzenia na drodze.

Czytaj więcej...

Kryminałki

  • Jakub Więsak

Czytaj więcej...18 lipca około godziny 7.00 na DK - 62 w miejscowości Skrzeszew 41- letni kierujący pojazdem marki VW Touareg, na chwilę obecną, z nieznanych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie prowadzi PP Repki.18 lipca około godziny 7.00 na DK - 62 w miejscowości Skrzeszew 41- letni kierujący pojazdem marki VW Touareg, na chwilę obecną, z nieznanych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie prowadzi PP Repki.

Czytaj więcej...