Zaproszenie na otwarcie wystawy czasowej "Ciechanowiecka Kuźnia Talentów"

  • Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu

Czytaj więcej...Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy czasowej pn. CIECHANOWIECKA KUŹNIA TALENTÓW, które będzie miało miejsce 25 lutego 2019 r. o godz. 12.00 w siedzibie głównej Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu przy ul. Pałacowej 5. Na ekspozycji zostaną zaprezentowane prace dyplomowe 35 absolwentów Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Ciechanowcu oraz ich prace plastyczne i rzeźby.

Czytaj więcej...

Sokołów Podlaski ul. Malownicza. Dom w stanie surowym zamkniętym

  • Krzysztof Czarnecki

Czytaj więcej...Sokołów Podlaski, Osiedle Malownicza. Dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym. Cena: 250 000 PLN. Bardzo praktycznie rozplanowany dom z ogrodem dla dużej rodziny w atrakcyjnej cenie, który można wykończyć zgodnie z własnym pomysłem. W naszej najnowszej ofercie mamy w sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym na osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Malowniczej. Jest to dom murowany z pustaka o pow. użytkowej 194 m2 i powierzchni gospodarczej 33,50m2. Dla inwestycji był prowadzony dziennik budowy z aktualnymi wpisami. Do budynku są dołączone wszystkie wymagane zezwolenia budowlane oraz plany architektoniczne.

Czytaj więcej...

Uwaga, na drogach ślisko

  • Jakub Więsak

Czytaj więcej...19 lutego około godziny 13.00 na trasie Sokołów Podlaski - Przywózki samochód uderzył w drzewo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem Citroen Berlingo 28 - letni Mołdawianin na prostym odcinku drogi zjechał na prawe pobocze a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Po czym próbował oddalić się z miejsca zdarzenia. Okazało się, że był kompletnie pijany. W wydychanym powietrzy miał ponad 2 promile alkoholu. Kierowca został zatrzymany, po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Czytaj więcej...

Harcerze pamiętają o Alfredzie i Bolesławie Pietraszkach

  • 22DH

Czytaj więcej...Działania 22 Drużyny Harcerskiej z Jabłonny Lackiej to nie tylko wspólna harcerska zabawa na biwakach, gry terenowe, wyjścia do lasu. Harcerki i harcerze potrafią też pochylić się nad sprawami ważnymi, nie zawsze łatwymi i tematami bliskimi szczególnie im harcerzom.

Czytaj więcej...

Przedszkolaki z Zembrowa w Lodowej Krainie

  • Alicja Goworek

Czytaj więcej...13 lutego podczas  zajęć nasza przedszkolna rodzina wybrała się do zimowej krainy – bałwanków. Tam powitała je Pani Zima . W udekorowanej sali gimnastycznej dzieci w strojach bałwanków dowiedziały się, że będą wykonywać różne zadania w postaci zgadywanek, tańca, opowieści ruchowych, opowiadania z zakresu akceptacji i tolerancji "Bałwankowa Kraina” utrwalając  wiadomości oraz nazewnictwo związane z zimą. Zadania zainspirowały dzieci do opowieści o zabawach na śniegu.

Czytaj więcej...