Kryminałki Sokołowa Podlaskiego i okolic

  • Jakub Więsak

Czytaj więcej...16 lutego w miejscowości Brzozów DK-62 policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Opel Astra, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 137km/h. Kierowca 28-letni mężczyzna, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 87 km/h stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem, a jego konto powiększyło się o 10 punktów karnych. 16 lutego w miejscowości Brzozów DK-62 policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Opel Astra, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 137km/h. Kierowca 28-letni mężczyzna, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 87 km/h stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem, a jego konto powiększyło się o 10 punktów karnych. 

Czytaj więcej...

Ferie zimowe w Nowej Wsi

  • Anna Kańkowska-Rogala

Czytaj więcej...W Szkole Podstawowej w Nowej Wsi od wielu lat w czasie ferii organizowane jest zimowisko. Wzięło w nim udział 52 uczniów. W pierwszym tygodniu uczestnicy skorzystali z licznych atrakcji. Opiekę zapewnili nauczyciele szkoły w ramach wolontariatu. Był to czas radosnej zabawy i wypoczynku.W Szkole Podstawowej w Nowej Wsi od wielu lat w czasie ferii organizowane jest zimowisko. Wzięło w nim udział 52 uczniów. W pierwszym tygodniu uczestnicy skorzystali z licznych atrakcji. Opiekę zapewnili nauczyciele szkoły w ramach wolontariatu. Był to czas radosnej zabawy i wypoczynku.

Czytaj więcej...

Warsztaty integracyjne w Grochowie

  • Sylwia Kosieradzka

Czytaj więcej...W styczniu w Szkole Podstawowej w Grochowie odbyły się kolejne warsztaty integracyjne dla uczniów klas szóstej.W styczniu w Szkole Podstawowej w Grochowie odbyły się kolejne warsztaty integracyjne dla uczniów klas szóstej.Warsztaty zostały zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną w Sokołowie Podlaskim, zajęcia zostały przeprowadzone przez Panią Ewę Murawską i Panią Urszulą Rudaś. Podczas tego spotkania uczniowie poznawali swoje zainteresowania i pasje, uczyli się empatii i współpracy, poznali zasady poprawnej komunikacji. Warsztaty były okazją do lepszego poznania, zacieśniania relacji rówieśniczych oraz integracji zespołu klasowego. Zajęcia zostały pozytywnie odebrane przez naszą młodzież, cieszyły się dużym zainteresowaniem i ciekawością wśród uczniów.

Czytaj więcej...

Poczta walentynkowa, czyli walentynki w szkole w Grochowie

  • Sylwia Kosieradzka

Czytaj więcej...14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii jak i przyjaźni. Teorii na temat pochodzenia walentynek jest bardzo wiele. Już od średniowiecza święto to jest obchodzone w południowej i zachodniej Europie. Do Polski walentynki dotarły późno, bo dopiero w latach 90 ubiegłego wieku. Patronem zakochanych jest święty Walenty, który udzielał potajemnie ślubów zakochanym i prawdopodobnie poniósł za to karę śmierci. Stałym niemalże elementem święta zakochanych jest wzajemnie wręczanie sobie walentynkowych, ozdobnych karteczek (najczęściej jest to czerwone serce opatrzone wierszykiem).

Czytaj więcej...

Super dwupokojowe pod wynajem, 2 piętro. GO4

  • Krzysztof Czarnecki

Czytaj więcej...W ofercie tygodnia prezentujemy Państwu bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Grunwaldzkie Ogrody 4, idealne dla singielki lub pod wynajem. Mieszkanie dwupokojowe, 49,12 m², na II piętrze, mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 20,83 m² i pokoju sypialnego o powierzchni 12,81 m². Hall zajmuje 9,95 m², łazienka: 3,73 m². Mieszkanie idealne pod wynajem lub dla dwojga ludzi, położone od strony wschodniej (od ul. Piłsudskiego). Bardzo ustawne, widne mieszkanie, gorąco polecamy. Jest to zdecydowanie – naszym zdaniem – najładniejsze mieszkanie dwupokojowe zaprojektowane przez nasze biuro architektoniczne. Mieszkanie jest wysunięte przed bryłę budynku, dlatego pokój z aneksem kuchennym jest nasłoneczniony już od rana – praktycznie cały dzień.

Czytaj więcej...