Mrok jest jej codziennością od urodzenia. Historia Księżniczki Madzi

  • Paulina Piziorska

Czytaj więcej...Hipoplazja nerwów wzrokowych, sepsa, zapalenie płuc, obniżone napięcie mięśniowe czy opóźniony rozwój kostny to tylko część problemów, z którymi musiała i nadal musi mierzyć się czteroletnia Madzia Olas. Jej rodzice robią wszystko, co w ich mocy, żeby córeczka chociaż w pewnym stopniu mogła poczuć wolność właściwą dzieciństwu. Do tego niezbędna jest druga operacja ratująca jej wzrok.

Czytaj więcej...

Kryminałki

  • Aleksandra Borowska

27 czerwca dzielnicowy z Zespołu Dzielnicowych Wydziału Prewencji KPP w Sokołowie Podlaskim w czasie wolnym od służby zauważył na ulicach Sokołowa Podlaskiego mężczyznę, który odpowiadał wizerunkowi osoby, która wcześniej dokonywała kradzieży sklepowych. Udał się za nim do jednego ze sklepów. Jak się okazało dzielnicowy nie mylił się, gdyż mężczyzna nie zamierzał uregulować rachunku za towary, po czym z pełną torbą artykułów sklepowych przeszedł linię kas. Tam został zatrzymany przez dzielnicowego, który o zaistniałym zdarzeniu poinformował dyżurnego jednostki. Mężczyzna – 38-letni mieszkaniec Węgrowa – nie pierwszy raz dokonał kradzieży sklepowych na terenie powiatu sokołowskiego w krótkich odstępach czasu. 

Czytaj więcej...

Nowoczesne meble do kuchni - jak stworzyć naturalne i przyjemne wnętrze?

  • WPR

Czytaj więcej...Kuchnia to pomieszczenie, w którym spędzamy czas najczęściej rano - podczas szybkiego śniadania z rodziną i popołudniu - gdy przygotowujemy kolację i rozmawiamy z bliskimi o minionym dniu. Kuchnia jest to więc nie tylko pomieszczenie do przygotowywania posiłków, ale także spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Jak zaaranżować tego typu wnętrze? Oczywiście w zgodzie z naturą!

Czytaj więcej...

Kryminałki

  • Aleksandra Borowska

14 czerwca około godz. 11.00 w Sokołowie Podlaskim na ul. Piłsudskiego na parkingu po za drogą publiczną doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalono kierujący samochodem marki Renault podczas manewru cofania nie zachował należytej ostrożności doprowadzając do zderzenia z pojazdem Ford Fusion. Sprawca został ukarany mandatem karnym. 

Czytaj więcej...