Najnowsze sokołowskie kryminałki

  • Dominika Rozbicka

Czytaj więcej...W niedzielę 17 czerwca około godziny 2.10 na drodze krajowej nr 63 trasa Sterdyń- Ceranów doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów 22-letni kierujący bmw jadąc od str m-ci Sterdyń w kierunku m-ci Ceranów zderzył się z łosiem, który wybiegł z prawej strony z lasu, doprowadzając do zdrarzenia drogowego. Mężczyzna podróżował z dwiema 20-letnimi pasażerkami. Kierowca wraz z jedną z pasażerek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Sokołowie Podlaski. Natomiast druga pasażerka została przewieziona do szpitala w Ostrowii Mazowieckiej. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Czytaj więcej...

Drogi nie są polityczne – Oświadczenie Wójt Gminy Repki Krystyny Mikołajczuk-Bohowicz

  • Krystyna Mikołajczuk-Bohowicz

Czytaj więcej...W związku z wprowadzającymi w błąd mieszkańców naszej gminy, publicznymi wypowiedziami, które na spotkaniu z mieszkańcami Gminy Repki, zorganizowanym w dniu 8 czerwca w Repkach, przez działaczy Prawa i Sprawiedliwości, które padły z ust senatora Waldemara Kraski i dyrektora oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie Mariana Gołosia, czuję się w obowiązku przypomnieć stan faktyczny.

Czytaj więcej...

Zmiany w przepisach ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), obowiązujące od dnia 1 lipca 2018 r.

  • Stanisław Lech

Czytaj więcej...Naczelnik Urzędu Skarbowego w Sokołowie Podlaskim informuje, że w ramach kampanii informacyjnej mającej na celu  podnoszenie świadomości i wiedzy podatkowej wśród podatników, w dniu 28 czerwca 2018 roku o godzinie 10:00 w siedzibie tutejszego Urzędu (sala nr 53, parter) odbędzie się otwarte spotkanie informacyjne na temat:: "Zmiany w przepisach ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), obowiązujące od dnia 1 lipca 2018 r." Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Czytaj więcej...

Uczniowie I LO laureatami VII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej

  • Agnieszka Babicka

Czytaj więcej...Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim zostali laureatami VII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Olga Tomczuk i Julia Żachowska zdobyły 3 miejsce w kategorii „DUETY” za piosenkę „Зимний сон” z repertuaru Alsu. Jakub Lachowski zdobył 3 miejsce w kategorii „SOLIŚCI” za piosenkę ludową „Под ракитою”.

Czytaj więcej...

Spotkanie integracyjne w Szkole Podstawowej w Grochowie

  • Anna Wyszomirska, Małgorzata Nowicka

Czytaj więcej...W sobotę, 9 czerwca, w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Grochowie odbyło się spotkanie integracyjne z dyrektorem, nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej, rodzicami oraz dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie I. Dzieci i ich rodzice mieli możliwość poznania bazy lokalowej szkoły tj. sal lekcyjnych, sali gimnastycznej, świetlicy, stołówki szkolnej, biblioteki, pracowni komputerowej, gabinetu pedagoga i logopedy. Przyszli uczniowie zwiedzili również gabinet pana dyrektora. Czekały tam na nich drobne upominki.

Czytaj więcej...