Wydawnictwo Prószyński poleca powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk: Osiedle Sielanka. Sąsiedzi

  • Prószyński Media

Czytaj więcej...Drugi tom nowej powieściowej serii Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, tym razem współczesna Polska w miniaturze. Małe osiedle na obrzeżach Warszawy, gdzie ścierają się lokalsi i przyjezdni, władza i obywatele, zwyczajni ludzie i krezusi, starzy i młodzi, samotni i ci w związkach. Barwna, zabawna historia utkana z codziennego życia.Drugi tom nowej powieściowej serii Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, tym razem współczesna Polska w miniaturze. Małe osiedle na obrzeżach Warszawy, gdzie ścierają się lokalsi i przyjezdni, władza i obywatele, zwyczajni ludzie i krezusi, starzy i młodzi, samotni i ci w związkach. Barwna, zabawna historia utkana z codziennego życia.

Czytaj więcej...

Wydawnictwo Prószyński Media poleca powieść Izabeli Frączyk: Spalone mosty

  • Prószyński Media

Czytaj więcej...Pamiętam, kiedy na ekrany telewizorów wszedł serial o wspaniałych lekarzach – wszyscy chcieli się leczyć w Leśnej Górze. Po przeczytaniu tej książki ma się podobne pragnienia - tylko branża nieco inna. Pragniesz poznać Magdę, stać się częścią jej paczki i zamieszkać gdzieś w pobliżu stajni w Pieńkach. Skończyłam czytać o drugiej w nocy. Do rana szukałam kursów jeździectwa i szacowałam koszty sprzętu niezbędnego do jazdy konnej. Dobrze, że Iza nie napisała książki o lotach w kosmos…
W tej książce znalazłam piękną i niebanalną definicję przyjaźni. Autorka wie, jak nas przekonać, że koniec świata nie istnieje, bo każdy koniec może być początkiem pięknej przygody. Nikt nie obiecuje, że będzie łatwo, ale warto zaryzykować, bo może być… dobrze – nie naiwnie, nie trywialnie, nie cukierkowo. Po prostu (i aż!) - DOBRZE. Losy bohaterki dają siłę, nadzieję na lepsze jutro, ale dają też relaks, a przecież o to również (a może nawet przede wszystkim) chodzi w czytaniu. U Izy wszystko się zgadza. Chcę więcej...

Czytaj więcej...

Kryminałki

  • Jakub Więsak

Czytaj więcej...10 października w miejscowości Brzozów mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Seat Toledo, którego kierujący w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 67 km/h. W związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące, został ukarany wysokim mandatem a jego konto powiększyło się o 10 punktów karnych. Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

Czytaj więcej...

Kryminałki

  • Jakub Więsak

Czytaj więcej...2 października w miejscowości Karskie gm. Repki mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Peugeot 307. Od 61 - letniego kierowcy,  wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało  ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi PP Repki.

Czytaj więcej...

Zobacz także

Wydawnictwo Wilga poleca powie…

15 październik, 2021

Kryminałki

11 październik, 2021

Kryminałki

04 październik, 2021

Wizyta Biskupa w Zespole Oświa…

03 październik, 2021

Śmierć rowerzysty

28 wrzesień, 2021

Kryminałki

27 wrzesień, 2021

Kryminałki

20 wrzesień, 2021