XVII piesza pielgrzymka na św. Górę Grabarkę

  • UG Sokołów Podlaski

Czytaj więcej...15 sierpnia Mieszkańcy Grochowa oraz Walerowa przyjęli i ugościli Pątników w budynku Zespołu Oświatowego im. Janusza Korczaka w Grochowie.  Oprócz miłego przyjęcia, Pielgrzymi mogli liczyć na ciepły posiłek oraz odpoczynek w budynku szkoły. Pełni sił, z prowiantem na wynos, ruszyli w dalszą drogę, w kierunku Sokołowa Podlaskiego.

Czytaj więcej...

Sokołowska RUNDa już po raz trzeci!

  • Organizatorzy Biegu Sokołowska RUNda

Czytaj więcej...Już 8 września szykuje się emocjonująca sportowa niedziela. Od godziny 11:00 nad Zalewem Niewiadoma koło Sokołowa Podlaskiego rozpoczną się pierwsze starty „Biegu Gryzzali” dla dzieci na dystansach 300, 600 i 1000 metrów. Następni w kolejności będą zawodnicy biegnący 5 km, co odpowiada jednemu okrążeniu Zalewu. Na takim samym odcinku, po raz pierwszy w Sokołowskiej RUNdzie, przeprowadzone zostaną zawody nordic walking. Kolejna tura biegaczy zmierzy się z odcinkiem o długości 10 km.

Czytaj więcej...

Promocje z rabatem na ostatnie pięć mieszkań w osiedlu Grunwaldzkie Ogrody

  • Krzysztof Czarnecki

Czytaj więcej...Miło nam poinformować,że w powstającym najładniejszym osiedlu Grunwaldzkie Ogrody pozostało w sprzedaży tylko pięć mieszkań. Z uwagi na to, że już od września rozpoczniemy sprzedaż mieszkań w IV etapie, deweloper postanowił na ostatnie wolne mieszkania dać rabaty dla potencjalnych klientów bez względu na metraż mieszkania.

Czytaj więcej...

Mielnik. Odbyły się XXIX Muzyczne Dialogi nad Bugiem

  • Agnieszka Hyndza

Czytaj więcej...Ogólnopolskie Prezentacje Kultur Mniejszości Narodowych i Etnicznych „XXIX Muzyczne Dialogi nad Bugiem” za nami! 3 sierpnia mieszkańcy gminy Mielnik, okolic oraz licznie przybyli turyści, mogli uczestniczyć w „XXIX Muzycznych Dialogach nad Bugiem”. W przepięknej nadbużańskiej scenerii  amfiteatru Topolina można było podziwiać wykonawców z zagranicy i z Polski.  „XXIX Muzyczne Dialogi nad Bugiem” odbyły się pod Honorowym Patronatem Wojewody Podlaskiego i Marszałka Województwa Podlaskiego. Sponsorem Głównym wydarzenia był GAZ-SYSTEM S.A.

Czytaj więcej...

Festyn strażacki w Nowej Wsi

  • UG Sokołów Podlaski

Czytaj więcej...27 lipca na placu przed remizą OSP Nowa Wieś odbył się festyn strażacki pod patronatem Wójta Gminy Sokołów Podlaski - p. Janusza Kur, zorganizowany przez OSP Nowa Wieś oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Nowej Wsi. Mimo przelotnego deszczu wszystko odbyło się zgodnie z planem. Każdy z obecnych mógł zjeść darmową grochówkę czy też inne domowe pyszności, obejrzeć pokaz ratownictwa technicznego oraz ratownictwa medycznego wraz z profesjonalnym komentarzem, jak również potańczyć przy muzyce.

Czytaj więcej...