Gminna Sabnie z promesą o wartości 650 tys. zł

  • UG Sabnie

Czytaj więcej...22 listopada Wójt Gminy Sabnie Ireneusz Piotr Wyszyński z rąk Wojewody Mazowieckiego Zdzisława Sipiery otrzymał promesę na środki w wysokości 650 000 zł na remont drogi gminnej w miejscowości Hilarów i w miejscowości Kostki-Pieńki o długości 1733 m w ramach środków przeznaczonych na odbudowę i remont infrastruktury zniszczonej w wyniku zdarzeń noszących znamiona klęsk żywiołowych.

Czytaj więcej...

Biwak harcerski w Jabłonnie Lackiej

  • 22DH

Czytaj więcej...19 listopada zakończył się biwak harcerski „W zastępie siła” zorganizowany w szkole w Jabłonnie Lackiej. W biwaku udział wzięły 3 drużyny: 9 SDH „Orlęta” z dh.Natalią Adamczuk, 22 DH „Pędziwiatry” z drużynową phm.Anną Kożuchowską-Kurylak i kapelanem drużyny ks.Łukaszem Skarżyńskim oraz 91 SDH „Tanijas” z przybocznymi pwd.Rafałem Mikołajewskim, Michałem Moczulskim i  pwd.Wojtkiem Gilem.

Czytaj więcej...

2 szczeniaki poszukują domu

  • UG Sokołów Podlaski

Czytaj więcej...Poszukujemy właścicieli dla dwóch szczeniaków (piesków). Pieski są łagodne i chętne do zabaw z dziećmi. Przypominamy, że każda osoba decydująca się na adopcję może liczyć na zwrot kosztów odrobaczania, szczepienia i sterylizacji. Kontakt: 785-350-802

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Tolerancji w szkole w Grochowie

  • Joanna Biernacka

Czytaj więcej...16 listopada obchodziliśmy w szkole w Grochowie Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Dla całej społeczności szkolnej był to czas na zastanowienie się nad swoją postawą wobec innych, wzajemnych relacji, wymiany własnych poglądów oraz przezwyciężaniu stereotypów i uprzedzeń. W ramach obchodów zorganizowane zostały konkursy multimedialny pod hasłem „Tolerancja zbliża ludzi” oraz plastyczny na hasło promujące ideę tolerancji. Tego dnia wszyscy uczniowie naszego zespołu przyczynili się do wykonania drzewa tolerancji, które składało się z kolorowych dłoni, na których wypisali swoje imiona i własnoręcznie ozdobili. Okazało się, że każdy z Nas jest inni niż wszyscy, wyjątkowy i niepowtarzalny. Ponadto na warsztatach plastycznych poszczególne zespoły klasowe zaprojektowały litery słowa TOLERANCJA.

Czytaj więcej...

Zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości

  • Starostwo Powiatowe

Czytaj więcej...Na strzelnicy Klubu Strzelectwa Sportowego „Sokół” przy ul. Lipowej w Sokołowie Podlaskim rozegrano Młodzieżowe Zawody Strzeleckie z okazji Dnia Niepodległości w konkurencji karabin pneumatyczny w kategorii dziewcząt, chłopców i drużynowo. W zawodach wzięła udział 65 zawodników z 15 drużyn.

Czytaj więcej...