Kupientyn. Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj

  • Kama

Czytaj więcej...Przedszkole w Kupientynie już po raz drugi wzięło udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej pt. "Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj" promującej wysłanie życzeń świątecznych do naszych bliskich i znajomych w formie papierowej. Celem tej kampanii jest przeciwdziałanie fonoholizmowi oraz e- uzależnieniom dzieci, wzmacnianie więzi z rodziną oraz kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia

Czytaj więcej...

Mikołajki w Przedszkolu w Zembrowie

  • Alicja Goworek

Czytaj więcej...Grudzień to miesiąc pełen prezentów. Dzieci z niecierpliwością czekają na noc z piątego na szóstego grudnia, a potem na Wigilię i prezenty pod choinką. Z pewnością wszyscy pamiętamy, ile emocji wywołują te oczekiwania! Nawet warto być grzecznym! Dzisiaj było mnóstwo śmiechu i radości, dzieci brały udział w quizach o tematyce świątecznej, śpiewały, tańczyły. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały to, na co najbardziej czekały, czyli prezenty. Był to dzień pełen radości i uśmiechu, który niewątpliwie wprowadził wszystkich w okres oczekiwania na upragnione Święta Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Lot z przesiadką - to nie takie trudne

  • Redakcja Port Lotniczy Olsztyn- Mazury.

Czytaj więcej...Lot z przesiadką na pewno jest niezwykle stresujący szczególnie dla osób, które pierwszy raz latają. Podpowiadamy co zrobić aby uniknąć problemów podczas transferu.

Czytaj więcej...

Miasto i Gmina Sokołów Podlaski czytają Małemu Misiowi

  • Joanna Kosieradzka

Czytaj więcej...25 listopada nasze przedszkole przystąpiło po raz czwarty do realizacji gminnej edycji Ogólnopolskiego projektu rozwijania czytelnictwa i współpracy między przedszkolami pt. „Mały miś w świecie wielkiej literatury”- Miasto i Gmina Sokołów Podlaski czytają Małemu Misiowi’’. Autorem projektu jest Aneta Konefał z Publicznego Przedszkola nr 1 w Kolbuszowej. Zadaniem uczestników programu jest wcześniejsze wybranie misia, który wyruszy w podróż po gminie Sokołów Podlaski, by wspólnie z przedszkolakami z innych placówek promować czytelnictwo. Każdemu wysłanemu misiowi towarzyszyć będzie „Dziennik podróży misia”. To w nim dzieci z przedszkoli, do których zawędruje miś będą dokumentowały wspólne  czytanie oraz zabawy z maskotką. W tym roku nasze przedszkole wysyła w podróż Misię Annę. W okresie od 25 listopada do 20 stycznia do naszej placówki przybędzie dziewięć misiów z innych przedszkoli uczestniczących w edycji gminnej. Czekamy na nie z otwartymi sercami i biblioteczka pełną książek.

Czytaj więcej...

Odwiedzili Wielką Fabrykę Elfów na PGE Narodowy w Warszawie

  • IwonaRoeding

Czytaj więcej...7 grudnia harcerze oraz Zuchy z Grochowa w ramach Mikołajek wybrali się do Wielkiej Fabryki Elfów na PGE Narodowy w Warszawie. Elfy na specjalne życzenie Świętego Mikołaja  oprowadziły harcerzy po najgłębszych zakamarkach jego Wielkiej Fabryki . Podczas bajecznej podróży nasze ,,Promienie" odwiedziły, aż 10 punktów z atrakcjami podczas których pomogły Elfom odtworzyć Melodię Świąt zbierając odpowiednie nutki . Czekały na nich także przeróżne aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Była również długo wyczekiwana wizyta u Świętego  Mikołaja. Ostatnim punktem naszej wycieczki był spacer po Starym Mieście.

Czytaj więcej...