Wydawnictwo Skarpa Warszawska poleca kryminał Mieczysława Gorzki: Nie Anioł

nieaniolNa jednym z wrocławskich osiedli zamordowany zostaje dawny kolega nadkomisarza Marcina Zakrzewskiego, „Parol” Szawczak. Zabójca kontaktuje się z Marcinem, przedstawia się jako Anioł Stróż i przekazuje mu dziwną wiadomość. Zakrzewski zostaje odsunięty od śledztwa. Jakiś czas później, podczas napadu na hurtownię zastrzelony zostaje jeden z napastników. Szybko się okazuje, że obie sprawy w dziwny sposób są ze sobą powiązane. Zakrzewski potajemnie nawiązuje współpracę z dziennikarką śledczą Julitą Skowrońską, która zadziwiająco dużo wie o obu zabójstwach. Zakrzewski podejrzewa, że za wszystkim stoi tajemniczy Anioł Stróż. Tylko kim jest i jaki jest jego motyw? Przeszłość niespodziewanie znowu upomina się o nadkomisarza Zakrzewskiego. Tym razem to on staje się ofiarą i musi liczyć na pomoc przyjaciół. Chciałbyś mieć Anioła Stróża? Nie każdy Anioł Stróż jest dobry. Anioły też mają swoje mroczne tajemnice. Czy każdy Anioł Stróż pragnie naszego dobra? A jeśli twój Anioł Stróż wcale nie jest Aniołem?

***

Mieczysław Gorzka urodził się w Środzie Śląskiej, ale od trzydzie- stu lat mieszka we Wrocławiu. Z wykształcenia ekonomista, prowadzi własną firmę zajmującą się podatkami oraz księgowością.

Jego największą pasją od zawsze było i jest pisanie. Realizuje się w różnych gatunkach, pisząc opowiadania fantastyczno- naukowe, powieści fantasy, sensacyjne i kryminalne oraz horrory.

Mimo wszystkich swoich dotychczasowych sukcesów, pozostaje skromny – jak mówi o sobie – po prostu kocha to, co robi. Pierwszy cykl kryminalny Gorzki CIENIE PRZESZŁOŚCI odniósł ogromny sukces.
Powieść Polowanie na psy jest wyczekiwanym powrotem komisarza Marcina Zakrzewskiego i początkiem nowego cyklu WŚCIEKŁE PSY.

***

nieaniolMieczysław Gorzka

Nie Anioł

ISBN 978-83-8329-414-8 cena: 28,40 zł
Stron 480 Okładka miękka ze skrzydełkami
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
Agencja Wydawniczo – Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
03-475 Warszawa ul. Borowskiego 2 lok. 24
tel./fax.: +48 22 416 15 81
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.skarpawarszawska.pl