Kryminałki

14 czerwca około godz. 11.00 w Sokołowie Podlaskim na ul. Piłsudskiego na parkingu po za drogą publiczną doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalono kierujący samochodem marki Renault podczas manewru cofania nie zachował należytej ostrożności doprowadzając do zderzenia z pojazdem Ford Fusion. Sprawca został ukarany mandatem karnym. 

***

13 czerwca około godz. 08.00 w Grochowie doszło do kolizji drogowej, w której udział wzięły dwa samochody osobowe. Jak ustalono, kierująca pojazdem marki Audi nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu marki Opel, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia. 38-latka została ukarana mandatem karnym. 

***

13 czerwca około godz. 19.30 dyżurny sokołowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w m-ci Kosów Lacki. Na miejscu policjanci zastali samochód osobowy marki Opel poza drogą publiczną. Jak ustalili kierował nim 25-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego znajdujący się w stanie nietrzeźwości – badanie alkomatem wykazało, że posiada on ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości w trakcie obowiązującego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi. O jego losie będzie decydował sąd.