Wydawnictwo Skarpa Warszawska poleca kryminał Małgorzaty Rogali: Zbrodnia przed północą

zbrodniaMieli żyć długo i szczęśliwie... Przedwiośnie w Pełni. Po latach do rodzinnego miasteczka wraca Antoni z narzeczoną. Para kupuje dom, bierze ślub w kościele na wzgórzu i organizuje wesele w pensjonacie nad jeziorem. Na przyjęciu są obecni przyjaciele Antka z dawnych lat oraz najbliższa rodzina. Kiedy zabawa trwa na całego, na oczach gości umiera panna młoda. Wkrótce się okazuje, że została otruta. Kto zabił Judytę? Jakim motywem kierował się sprawca? A może dziewczyna zginęła przez pomyłkę? Podkomisarz Monika Gniewosz oraz starszy aspirant Tadeusz Sokół prowadzą śledztwo, jednak podjęte działania nie przybliżają ich nawet o krok do rozwiązania zagadki. Jakby tego było mało, znika Kornelia, córka Moniki. Zaczyna się wyścig z czasem. Policjantka, rozdarta między powinnością zawodową a pragnieniem chronienia bliskich, musi ponownie zawalczyć o bezpieczeństwo swojej rodziny.


***

Małgorzata Rogala - entuzjastka słowa pisanego, nie ulega nakazom mody i autorytetów; w swoich czytelniczych wyborach kieruje się intuicją i emocjami. Autorka opowiadań, powieści obyczajowej „To, co najważniejsze” oraz serii powieści kryminalnych:- z policjantami Agatą Górską i Sławkiem Tomczykiem - z prywatną detektyw Celiną Stefańską - z podkomisarz Moniką Gniewosz (miasteczko Pełnia) - z pedagog szkolną Weroniką Nowacką - z policjantkami Michaliną Czaplińską i Zofią Maciejką.

***

zbrodniaMałgorzata Rogala

Zbrodnia przed północą

ISBN 978-83-8329-422-3 cena: 28,40 zł
Stron 320 Okładka miękka ze skrzydełkami
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
Agencja Wydawniczo – Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
03-475 Warszawa ul. Borowskiego 2 lok. 24
tel./fax.: +48 22 416 15 81
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.skarpawarszawska.pl