Romantyczny weekend dla dwojga? Sprawdź oferty nad morzem!

gwne 20230810092714 pexels photo 1024970jpegRomantyczny weekend dla dwojga? Sprawdź oferty nad morzem!
Ach, polskie morze. Choć to nie Adriatyk, ma w sobie to coś. Urok Pomorza wybrzmiewa zwłaszcza poza dużymi ośrodkami. Wejherowo, Dębki… Jest w czym wybierać. A co mogą znaleźć tam zakochani? 

Dobry hotel dla zakochanych
Na Pomorzu nie brakuje hoteli. Jednak większość z nich ma bardzo prostolinijną ofertę. Pokój, SPA i to właściwie wszystko. Rzadko kiedy można trafić na ciekawe pakiety tematyczne. To oferty dedykowane osobom szukającym czegoś szczególnego. Młoda para w podróży poślubnej pasuje do tego opisu jak ulał. Podobnie można powiedzieć o zakochanych, których interesuje idealna randka nad morzem… z pysznym finałem. Romantyczna kolacja przy świecach, płatki róż i pokój z dużym łóżkiem – czego chcieć więcej?Oczywiście najlepszy hotel na Pomorzu nie będzie ograniczony wyłącznie do pakietów. Często towarzyszą im zniżki na SPA & Wellness, seanse aromaterapeutyczne czy dostęp do kręgielni, gdzie można sobie pozwolić na odrobinę rywalizacji. Jeśli połączysz wszystko ze sobą, otrzymasz sprawdzony przepis na doskonały weekend dla zakochanych w każdym wieku. Chcesz zobaczyć cennik? Wejdź na hotelvictoria.pl.

Aktywny wypoczynek na plaży
Wejherowo to dobry punkt wypadowy nad morze. Stamtąd można szybko dojechać do Sopotu, Gdyni lub na plażę w Pucku. Co interesujące, w okolicy istnieje możliwość wypożyczenia rowerów. Nimi para zakochanych w ciągu godziny może dotrzeć na Babie Doły. Tam znajduje się słynna polska plaża, gdzie można urządzić sobie romantyczny piknik nad morzem z widokiem na ruiny torpedowni. Brzmi wybuchowo ;)Nieco dalej na północ znajduje się fantastyczny Cypel Rewski. Tam z kolei można sobie zorganizować spacer boso po piasku w głąb Zatoki Puckiej. Dojazd do Rewy jest dogodny. Jeśli nie rowerem, to samochodem lub pociągiem. A do tego ceny noclegów w Wejherowie są atrakcyjniejsze niż w przypadku miejscowości zaraz przy plaży. Oznacza to, że romantyczny weekend dla dwojga wcale nie musi być drogi.

Czy warto spędzić weekend w Dębkach?
A jeśli już ktoś naprawdę chce zarezerwować nocleg dla zakochanych obok morza, polecamy Dębki. Wiele osób uważa, że jest tam najpiękniejsza plaża nad Bałtykiem. Na pewno jest to jedna z mniej tłocznych lokalizacji. Każda para znajdzie tam sporo miejsca dla siebie, podczas gdy w samych Dębkach nie zabraknie dobrego jedzenia – świeży dorsz prosto z morza… coś wspaniałego! – a później jest gdzie wypocząć. Nie powinno więc być żadnych wątpliwości. Naprawdę warto zaplanować sobie romantyczny urlop w Dębkach.