Kryminałki

polis25 listopada w miejscowości Sterdyń policjanci z miejscowego posterunku policji Zatrzymali do kontroli drogowej 31-letniego Kierującego motorowerem marki Romet. Podczas wykonywanych czynności mundurowi wyczuli woń alkoholu od legitymowanego. Jak się później okazało mężczyzna miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Za przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem.

 ***

23 listopada na skrzyżowaniu ulicy Baczyńskiego i Skłodowskiej w Sokołowie Podlaskim doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch pojazdów. Kierujący volkswagenem golfem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi hyundai. Kierujący byli trzeźwi. Na miejscu na sprawcę kolizji nałożono mandat karny.

***

22 listopada w godzinach wieczornych do KPP sokołów Podlaski wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Zembrowie. Na miejscu policjanci zastali pojazd, którego kierujący zjechał z jezdni, a następnie uderzył w ogrodzenie uszkadzając je. Na miejscu był również kierujący 36-letni Mieszkaniec naszego powiatu, Który jak okazało się był w stanie nietrzeźwości - miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie grozi zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka Grzywna oraz obowiązek naprawienia strat jakie wygeneruje remont ogrodzenia.