Umowa na remont świetlicy wiejskiej w Budach Kupientyńskich podpisana

umZakład Handlowo-Usługowo-Budowlany Edward Rafałek wykona sufit podwieszany wraz z izolacją oraz instalację elektryczną w budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Budy Kupientyńskie. 26 sierpnia br. umowę w tej sprawie podpisał Wójt Gminy – Janusz Kur z Wykonawcą. Środki na inwestycję pochodzą z pozyskanego przez Gminę dofinansowania w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2020” oraz budżetu gminy. Całość zostanie zrealizowana jesienią tego roku.Zakład Handlowo-Usługowo-Budowlany Edward Rafałek wykona sufit podwieszany wraz z izolacją oraz instalację elektryczną w budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Budy Kupientyńskie. 26 sierpnia br. umowę w tej sprawie podpisał Wójt Gminy – Janusz Kur z Wykonawcą. Środki na inwestycję pochodzą z pozyskanego przez Gminę dofinansowania w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2020” oraz budżetu gminy. Całość zostanie zrealizowana jesienią tego roku.

To już druga podpisana umowa w ramach dofinansowania z Samorządu Województwa Mazowieckiego. Poza świetlicą wiejską w Budach Kupientyńskich, w miesiącu sierpniu podpisano umowę na remont świetlicy w Pogorzeli.

Przypomnijmy, że Gmina Sokołów Podlaski w roku 2020 wykona 5 zadań w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2020”. Na podpisanie umów czekają jeszcze:

  • Krasnodęby - Rafały - utworzenie placu sportowo-rekreacyjnego;
  • Czerwonka - remont budynku świetlicy wiejskiej;
  • Chmielew - remont budynku świetlicy wiejskiej.

Każde z wymienionych inwestycji otrzymało po 10 tys. zł dofinansowania.