Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Jabłonnie Lackiej

babprze„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia. Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…” - te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 18 stycznia w Samorządowym Przedszkolu w Jabłonnie Lackiej.

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu obchodzimy bardzo uroczyście. Witając Kochane Babcie i Drogich Dziadków najserdeczniejsze życzenia zdrowia, długich lat życia wypełnionych radością, szacunkiem i życzliwością złożyła szanownym gościom dyrektor Alicja Supeł. Następnie wychowankowie pod czujnym okiem nauczycieli przedstawiły montaż słowno-muzyczny składający się z wierszy, piosenek i tańca. Wnukowie jako dowód wdzięczności i szczególnej miłości wręczyli upominki Babciom i Dziadkom zapraszając na słodki poczęstunek.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełny radości i dumy. Wszyscy żegnali się bardzo czule i serdecznie. Dziękowali za wspaniałe chwile. Oby takich chwil było jak najwięcej… Zatem do zobaczenia za rok!
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie słodkiego poczęstunku i uświetnienie tej uroczystości.