Sokołowskie kryminałki

polis8 lutego około godziny 0.50 w miejscowości Szkopy gm. Repki doszło do pożaru, w wyniku którego spaleniu uległ drewniany dom. W mieszkaniu zostały ujawnione zwłoki, najprawdopodobniej 90-letniego mężczyzny, właściciela domu. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności zmierzające do ustalenia i wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

***

7 lutego na ul. Reymonta w Sokołowie Podlaskim policjanci ,,drogówki" zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki VW Golf, 27 - letniego mieszkańca powiatu sokołowskiego. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

7 lutego na ul. Al-550lecia w Sokołowie Podlaskim policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Renault Clio. Od 42- letniego kierowcy policjanci wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, gdyż zostało mu zatrzymane 2010r. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

1 lutego doszło do zderzenia dwóch osobówek z tirem. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Volvo S80, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, w wyniku czego uderzył w tył pojazdu marki Nissan Note. W wyniku uderzenia nissan najechał na tył naczepy tira, zaparkowanego na poboczu drogi. Od kierowcy volvo, 51-letniego mieszkańca powiatu sokołowskiego wyczuwalna była woń alkoholu. Od mężczyzny została pobrana krew na zawartość alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

Zobacz także

Kryminałki

27 styczeń, 2022

Kryminałki

10 styczeń, 2022

Narkotyki ukryte w aucie

04 styczeń, 2022

Kryminałki

03 styczeń, 2022

Nasza Cerkiew

28 grudzień, 2021