Sokołowskie kryminałki

polis8 lutego około godziny 0.50 w miejscowości Szkopy gm. Repki doszło do pożaru, w wyniku którego spaleniu uległ drewniany dom. W mieszkaniu zostały ujawnione zwłoki, najprawdopodobniej 90-letniego mężczyzny, właściciela domu. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności zmierzające do ustalenia i wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

***

7 lutego na ul. Reymonta w Sokołowie Podlaskim policjanci ,,drogówki" zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki VW Golf, 27 - letniego mieszkańca powiatu sokołowskiego. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

7 lutego na ul. Al-550lecia w Sokołowie Podlaskim policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Renault Clio. Od 42- letniego kierowcy policjanci wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, gdyż zostało mu zatrzymane 2010r. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

1 lutego doszło do zderzenia dwóch osobówek z tirem. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Volvo S80, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, w wyniku czego uderzył w tył pojazdu marki Nissan Note. W wyniku uderzenia nissan najechał na tył naczepy tira, zaparkowanego na poboczu drogi. Od kierowcy volvo, 51-letniego mieszkańca powiatu sokołowskiego wyczuwalna była woń alkoholu. Od mężczyzny została pobrana krew na zawartość alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.