Inżynier Budowy

TRYBOŃ PPI S.A.
z siedzibą w Warszawie
poszukuje pracownika
na stanowisko:
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski (przy realizacji zespołu budynków wielorodzinnych mieszkaniowych)
Wykształcenie: wyższe techniczne lub w trakcie studiów
(kierunek: budownictwo lub pokrewne)

Zakres obowiązków:
1. Pomoc w codziennej pracy Kierownika Budowy, w tym:
• Koordynacja dostaw materiałów budowlanych
• Przyjmowanie zamówień i ich weryfikacja pod kątem ilościowym i jakościowym
• Rozliczanie podwykonawców i wykonanych prac
• Uczestnictwo w odbiorach budowlanych
• Organizacja placu budowy
• Dbałość o porządek i przestrzeganie przepisów BHP na budowie
• Rozpisywanie i akceptacja faktur w wewnętrznym systemie księgowym
• Kontakty z architektami, firmami wykonawczymi, dostawcami,
nabywcami mieszkań i urzędami
• Inne prace zlecone przez Kierownika Budowy

Niezbędne umiejętności:
1. Umiejętność czytania i analizowania projektów budowlanych
2. Umiejętność obsługi komputera (AutoCad, Microsoft Office)
3. Dokładność, sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu,
umiejętność pracy z ludźmi i rozwiązywania konfliktów

Doświadczenie:
1. W kontaktach z urzędami administracji publicznej i samorządowej, gestorami mediów (zakłady energetyczne, ciepłownie, zakłady wodociągów i kanalizacji, gazownie), geodetami i firmami budowlanymi
2. Mile widziane doświadczenie na budowie

Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest Tryboń PPI SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Serockiej 27/1, 04-333 Warszawa.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do prowadzenia korespondencji oraz w celach z niej wynikających. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO), polegający na prowadzeniu korespondencji kierowanej do niego w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą <więcej w polityce prywatności>http://trybonppi.pl/rodo/