Zatrudnię małżeństwo do prowadzenia gospodarstwa rolnego

14Zatrudnię małżeństwo do prowadzenia gospodarstwa rolnego
Oferuję zakwaterowanie w pełni urządzonym mieszkaniu na terenie gospodarstwa wraz z opłaconymi mediami oraz umowę o pracę.
Miejsce pracy: gmina Grunwald k. Olsztynka (Mazury)
Zadania:
• Utrzymanie stanu technicznego gospodarstwa (naprawy, konserwacja, prace porządkowe)
• Uprawa warzywnika i szklarni na potrzeby własne wraz z wykonywaniem przetworów
• Utrzymanie inwentarza żywego (pies, kot, kury) oraz hodowla na mięso (kury, króliki, ryby)
• Sprzątanie domu i pomoc podczas pobytu gości na gospodarstwie (prace kuchenne, gotowanie, sprzątanie, pranie itp.)
• Prace ogrodowe
Oczekiwania:
• doświadczenie w pracy w gospodarstwie domowym i rolnym,
• pełna sprawność fizyczna
• prawo jazdy,
lub kontakt telefoniczny pod numerem: (22) 676 80 57 (pon.-pt. w godz. (9-16)