Magazynierów do P.H.U Topaz

TopazP.H.U. TOPAZ poszukuje pracowników na stanowisko Magazynier do swoich Magazynów Centralnych:

  • Centrum Logistyczne w Wężach k. Sokołowa Podlaskiego

  • Centrum Logistyczne Produktów Świeżych w Starym Opolu k. Siedlec

  • Zakres obowiązków:

  • • prawidłowe przyjmowanie i wydawanie dostaw,

  • • praca na wózku widłowym,

  • • odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu,

  • • kontrola jakości produktów,

  • • praca ze skanerami elektrycznymi,

  • Oczekiwania:

  • • niezbędne - aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia),

  • • zaangażowanie i dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym–3 zmiany),

  • • dokładność i rzetelność,

  • • dobra organizacja pracy,

mile widziane uprawnienia na wózki oraz doświadczenie w pracy magazynierskiej, w dużym magazynie

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

atrakcyjne wynagrodzenia oraz możliwość uzyskania dodatków premiowych,

szansę na rozwój w stabilnej, rozwijającej się firmie,

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do skorzystania z jednej z poniższych opcji:

  • przesłanie CV pocztą na adres P.H.U. Topaz, ul. Kolejowa 8B, 08-300 Sokołów Podl.

  • zgłoszenie się osobiście do Centrum Logistycznego w Wężach k. Sokołowa Podl. lub Centrum Logistycznego Produktów Świeżych w Starym Opolu k. Siedlec

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”