Na sprzedaż siedlisko w miejscowości Kolonia Hołowienki, gmina Sabnie, powiat sokołowski.

Na sprzedaż siedlisko w miejscowości Kolonia Hołowienki, gmina Sabnie, powiat sokołowski.
Obejrzyj film z drona:
Siedlisko z ogromnym potencjałem inwestycyjnym do zamieszkania pod letnisko z możliwością zamieszkania całorocznego. Idealne pod agroturystykę.
 
Dom (60m2):
- pokój: 18,69m2
- pokój - 18,69m2
- kuchnia: - 16,51m2
-łazienka: 3,70m2
- przedsionek: 2,41m2
- garderoba: 1,00m2
Wysokość pomieszczeń: 2,60m.
 
Budynek gospodarczy:
- parter salon: 53,23m2
poddasze użytkowe: 88,50m2
- kuchnia: 16,10m2
- łazienka: 7,48m2
- pomieszczenie socjalne: 2,50m2
Wysokość pomieszczeń: parter: 2,41m, poddasze: 2,24 m (skosy)
Stodoła: 113,80m (wysokość:3,10m (do belki).
Cena: 320 000 zł, kontakt: Krzysztof Czarnecki, tel. 693 132 030
 
Siedlisko zabudowane jest domem murowanym krytym blachą o powierzchni około 60 m2 dwa pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba i przedpokój, możliwość zabudowy strychu), w domu jest piec kaflowy i koza, bojler ogrzewany elektrycznie. Okna PCV w których są zamontowane moskitiery.
 
Oprócz domu jest także duży budynek gospodarczy z przeznaczeniem mieszkalnym (około 200 metrów), składający się z dużego salonu na parterze oraz poddasza użytkowego przystosowanego już do zamieszkania (można je zaadaptować na małych sześć-osiem oddzielnych pokoi), z oddzielnym wejściem do łazienki i oddzielnym wejściem do kuchni. Budynek jest murowany i pokryty blachą. Kuchnia gazowa (butla), jest też kuchnia węglowa z wężownicą (nagrzewa bojler), jest też bojler elektryczny.
 
Ponadto jest duża stodoła drewniana kryta blachą, która służyć może za garaż lub do innego przeznaczenia, obok jest wiata zadaszona na drewno opałowe. Jest też murowany budynek z przeznaczeniem na warsztat. Jest kurnik gdyby ktoś chciał się zajmować ekologiczną żywnością i hodowlą drobiu. Jest drewniana altana, na której można wieczorem spędzić miły czas przy grillu. Jest też dla dzieci osobny drewniany domek (pierwotnie to była chatka Baby Jagi na palach).
 
Dojazd do siedliska drogą asfaltową, na działce jest prąd, wodociąg, ujęcie ze studni głębinowej i dwa szamba. Można dla wygody zamontować ogrzewanie gazowe z butli.
Siedlisko położone jest na działce 3 600m, na której rosną drzewa owocowe i krzewy. Rośnie rokitnik, dereń jadalny, kalina, bez czarny, bez, cytryniec chiński, wiśnie, śliwy, jabłonie, grusze, brzoskwinia, morela, mirabelka, morwy, czeremcha, kasztan jadalny, biała porzeczka, agrest, maliny, winogrona, jeżyny, jagoda kamczacka, borówka amerykańska, aktinidia (kiwi), orzech włoski.
Do Gminnego Ośrodka Zdrowia i apteki, banku, Urzędu Gminy w Sabniach jest 6,5 km, najbliższy sklep w Zembrowie - 3,5 km, do Sokołowa Podlaskiego jest 16,5 km, do Siedlec - 46 km, do Warszawy - 120 km.
Nie pobieramy prowizji od kupującego.