Pomogę sprzedać Twoją nieruchomość, zaufaj Najlepszym!

Wizytwka nowa Czarnecki 300dpiMasz problem ze sprzedaniem swojej nieruchomości (działki, domu, mieszkania?) Twój najlepszy agent nieruchomości czeka na telefon od Ciebie!
Jeżeli szukasz kupca na swoją nieruchomość i chcesz ją sprzedać szybko i w jak najlepszej cenie, dzwoń do mnie! Nic prostszego, zleć sprzedaż swojej nieruchomości profesjonaliście!
Ja zadbam o Twój interes, gdyż Twoje zadowolenie jest dla mnie najważniejsze! Podpisujesz umowę, ja szukam kupca. I spotykamy się na akcie w Kancelarii Notarialnej.
Posiadam doświadczenie, wiedzę i angażuję się w cały proces sprzedaży.
 
Terenem mojego działania jest Warszawa, powiat miński, wołomiński, węgrowski, sokołowski, ale też grunty - duże areały, duże gospodarstwa rolne, zamki i pałace przyjmuję do sprzedaży w całej Polsce.
Nie czekaj, skontaktuj się ze mną: Krzysztof Czarnecki, tel. 693 132 030, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Pomogę Ci sprzedać Twoją nieruchomość! Jestem skutecznym agentem, pracuję w warszawskiej Agencji Nieruchomości RE/MAX City.