Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim zaprasza

bank spdzielczyPowiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim, zrzeszony w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A., posiada swoje oddziały w następujących miejscowościach: Bielany, Ceranów, Jabłonna Lacka, Kosów Lacki, Miedzna, Repki, Sabnie, Siedlce, Sterdyń, Suchożebry. W Sokołowie Podlaskim znajdują się centrala PBS Sokołów, oddział, filia i punkt kasowy.

PBS w Sokołowie Podlaskim zajmuje również znaczące pozycje w rankingach banków spółdzielczych, dzięki wysokiej sumie bilansowej, niskiemu udziałowi kredytów zagrożonych w sumie kredytów, rentowności pracy oraz efektywnej działalności bankowej, która wpływa na zwiększenie funduszy własnych. Bank dysponuje wykwalifikowaną i dobrze wykształconą kadrą, otwartą na potrzeby runku i chętną do dalszego rozwoju.

Klienci banku mogą korzystać z szerokiej gamy produktów w zakresie kredytów, rozliczeń, lokowania środków. Oferta kredytowa obejmuje kredyty detaliczne, mieszkaniowe, na działalność rolniczą, na infrastrukturę środowisk wiejskich oraz małą i średnią przedsiębiorczość. Bank stawia również do dyspozycji swoich klientów karty płatnicze "Visa Classic Debetowa" "Visa Business Debetowa" "Master Card Debetowa" z funkcjami zbliżeniowymi lub bez i własne karty bankomatowe oraz oferuje pełną obsługę w zakresie obrotu dewizowego.