Wydawnictwo Skarpa Warszawska poleca kryminał Aleksandry Kalbarczyk: Wioska

wioskaNikt tutaj nie jest bezpieczny. Szczególnie ktoś obcy...

Marta gubi się podczas wycieczki górskiej i na skutek wypadku trafia do Wioski. Mieszkańcy wiele lat temu zdecydowali się na dobrowolną izolację. Żyją całkowicie niezależnie, odcięci od wszelkich wpływów świata zewnętrznego. Szybko okazuje się, że idealna na pierwszy rzut oka społeczność ma swoje tajemnice, a pozory raju coraz bardziej przypominają sektę. Marta chce odejść, jednak wszystko wskazuje na to, że z miasteczka nie ma wyjścia.

Czy rozwiązanie tajemnicy serii morderstw, do których doszło w Wiosce, może pomóc Marcie w znalezieniu drogi ucieczki? Czy możliwe jest w ogóle prowadzenie śledztwa w miejscu, gdzie jest jedną obcą pośród ludzi, którzy nie ufają nikomu spoza własnego grona?

***

Aleksandra KalbarczykAleksandra Kalbarczyk - adwokat od spraw łatwych i trudnych. W czasie wolnym zajmuje się czytaniem, pisaniem i spacerami ze swoim Corgi. Sięga głównie po fantastykę i kryminały, choć nie zamyka się też na inne gatunki. Chętnie wyjeżdża przy każdej okazji – im dalej na wschód tym lepiej. Zadebiutowała w 2023 r. kryminałem „Nieznajomi".

***

Aleksandra Kalbarczyk

Ojciec, którego miało nie być

ISBN 978-83-8430-348-1 cena: 28,40 zł
Stron: 525 Okładkaze skrzydełkami
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
Agencja Wydawniczo – Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
03-475 Warszawa ul. Borowskiego 2 lok. 24
tel./fax.: +48 22 416 15 81
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.skarpawarszawska.pl