Wydawnictwo Luna poleca kryminał Agnieszki Jeż: Pomroka

PomrokaZamiana Wrocławia na Mieroszów, małe przygraniczne miasto, to nie jest awans. Komisarz Sonia Kranz traktuje tutejszy posterunek jak poczekalnię, którą będzie mogła opuścić, gdy uporządkuje życie prywatne. Sprawa zamordowanej i zgwałconej młodej dziewczyny zmienia jednak wszystko. Czy to pojedynczy przypadek, czy kolejna ofiara w serii niewyjaśnionych napaści seksualnych sprzed lat?Tropy się gubią, poszczególne wątki splatają w opowieść skomplikowaną jak losy tych ziem, na których po wojnie przestawiono zwrotnicę historii.

***

Agnieszka JeżAgnieszka Jeż - pisarka i felietonistka, filolożka polska i bałtystka. Z genów krakowianka i góralka, z urodzenia warszawianka. Obecnie mieszka w Sulejówku. Kiedy nie czyta i nie pisze – spaceruje. „Chodzenie to mój narkotyk”, powtarza za Konwickim. Pozostałe uzależnienia to góry i ogród.W 2016 roku zadebiutowała jako autorka obyczajowa; od tamtej pory ukazało się dwadzieścia książek z jej nazwiskiem na okładce, w tym kilka kryminałów. Nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru.Jej czytelnicy i czytelniczki doceniają historie obnażające mrok ludzkiej duszy, wciągające i niedające o sobie zapomnieć.

***

Wydawnictwo LUNA jest komercyjnym imprintem Marginesów. Wydaje literaturę popularną polskich i zagranicznych autorów: książki obyczajowe, romanse, kryminały, thrillery i poradniki rozwojowe.

Pragniemy dostarczyć czytelnikom znakomitej rozrywki. Książki Wydawnictwa Luna to z jednej strony dobrze spędzony czas, a z drugiej wysoka jakość edytorska każdego tytułu. Emocje, pasje, ekscytujące historie, ale i ważne społeczne tematy – tego z nami doświadczają czytelnicy i czytelniczki 

– Magdalena Cylejewska, Dyrektorka Wydawnicza Wydawnictwa Luna.