Wydawnictwo Skarpa Warszawska poleca romans Sylwii Kubik: Pod obcym niebem. Spełnione marzenie

pod obcym niebemLucjan i Marianna niesieni wojenną zawieruchą trafili na roboty u bauerów. Tam poznali smak miłości, ale też doznali pierwszej, ogromnej straty. Miłość, którą się darzyli pozwoliła przetrwać trudny czas i doczekać końca wojny. Mogli wyjechać do Francji i tam ułożyć swoje życie na nowo. Zdecydowali się jednak wrócić do Polski, dołączyć do rodziny, która osiadła na Ziemiach Odzyskanych. Zderzenie z rzeczywistością szybko rozwiało ich nadzieję. Rozpoczęli tułacze życie dążąc do spełnienia swojego największego marzenia. Los jednak nie szczędził im problemów. Czy tym razem miłość wystarczy, żeby przetrwać? Sylwia Kubik maluje obraz pełen miłości, nadziei na lepsze jutro i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe.

***

Sylwia Kubik - przez koleżanki po piórze określana jako Pani Burza. Jeśli się w coś angażuje, to robi to całym sercem. Tak też jest u niej z pisaniem. Tworzy powieści osadzone w wiejskich klimatach, słowem pokazując otaczającą ją rzeczywistość. Kocha las, kwiaty, gotowanie i historię. Jej opowieści relaksują, a zawarte w nich ciekawostki historyczne na długo zapadają w pamięć.

Powieść autorki "Miłość pod naszym niebem" została uznana za Książkę Roku 2020 w kategorii: proza polska. Za aktywne promowanie regionu otrzymała tytuł Osobowość Roku 2019 w kategorii Kultura, Osobowość Roku 2020 w kategorii Kultura, Ambasadorka Kultury Pomorza 2022 w kategorii literatura, Stypendystka Marszałka województwa warmińsko-mazurskiego w kategorii kultura.

***

pod obcym niebemSylwia Kubik

Pod obcym niebem. Spełnione marzenie

ISBN 978-83-8329-245-8 cena: 30,40 zł
Stron 336 Okładka miękka ze skrzydełkami
Kategoria: Romans
Agencja Wydawniczo – Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
03-475 Warszawa ul. Borowskiego 2 lok. 24
tel./fax.: +48 22 416 15 81
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.skarpawarszawska.pl