Pod Dom Seniora, Dom Spokojnej Starości, Dom Opieki, ZOL, hostel pracowniczy

SzkoaW naszej ofercie mamy do sprzedaży budynek trzykondygnacyjny położony na działce o powierzchni 1,02ha w miejscowości Patrykozy, gmina Bielany, powiat sokołowski, mazowieckie.

  • Pod Dom Seniora, Dom Spokojnej Starości, Dom Opieki, ZOL, hostel pracowniczy
  • Co: Budynek trzykondygnacyjny po byłej szkole
  • Gdzie: Patrykozy, gmina Bielany, powiat sokołowski, mazowieckie
  • Kto: Biuro nieruchomości RE/MAX City, Krzysztof Czarnecki, tel. 693 132 030
  • Za ile: 400 000 zł/do negocjacji, nie pobieramy prowizji od kupującego!

3W naszej ofercie mamy do sprzedaży budynek trzykondygnacyjny położony na działce o powierzchni 1,02ha w miejscowości Patrykozy, gmina Bielany, powiat sokołowski, mazowieckie.W naszej ofercie mamy do sprzedaży budynek trzykondygnacyjny położony na działce o powierzchni 1,02ha w miejscowości Patrykozy, gmina Bielany, powiat sokołowski, mazowieckie.

Budynek idealnie nadaje się pod adaptację na Dom Seniora, Dom Spokojnej Starości, Dom Opieki, z uwagi na to, że budynek posadowiony jest na jednohektarowej działce. Działkę można zagospodarować, można dobudować kolejny budynek innego przeznaczenia, można zagospodarować pod park dla pensjonariuszy. Nieruchomość ma bardzo duży potencjał inwestycyjny. Można też zaadoptować pod hostel pracowniczy (dużo zakładów w Siedlcach i Sokołowskie Zakłady Mięsne), zakład produkcyjny, hurtownię, inne usługi nieuciążliwe.

6Budynek (trzykondygnacyjny) został wybudowany w latach 1993/1994 położony jest w odległości 180m poza obrębem zwartej zabudowy wsi Patrykozy z dojazdem szosą asfaltową. Ogrodzony od ulicy ogrodzeniem betonowym, pozostałe: siatka.

Media: wodociąg, kanalizacja: szambo, prąd.
Powierzchnia zabudowy: 427,90m2.
Powierzchnia użytkowa: 996,10m2.
Kubatura: 4 861m2.

dzialkapopodzialeKonstrukcja budynku: ściany i ławy fundamentowe wykonano z betonu żwirowego, ściany fundamentowe z gazobetonu, stropy z płyt stropowych żelbetowych. Dach czterospadowy drewniany, konstrukcji kleszczowo-płatwiowej, pokryty blachą trapezową. Stolarka budowlana drewniana. Tynki wewnętrzne kat. III. Schody z lastrico, balustrady z prętów i płaskowników stalowych.
Działka wraz z budynkiem jest ujęta w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Bielany oznaczona symbolem P/U - tereny zabudowy produkcyjno-usługowej. Jest położona poza obszarem Natura 2000 i poza obszarem chronionego krajobrazu.

 

geoportalPatrykozy położone są w odległości 7 km od Urzędu Gminy Bielany, Ośrodka Zdrowia, Apteki, Banku, Szkoły Podstawowej i Przedszkola, sklepów (Topaz). Do Sokołowa Podlaskiego - 13 km, do Siedlec - 21 km, do Warszawy - 108 km,

Agencja nie pobiera prowizji od Kupującego, nasze wynagrodzenie pokrywa Sprzedający.

78910111213141516IMG 20220315 145758kotlowniarzut parterurzut1pietrarzut2pietrorzutkotlowniwentylacja