Wydawnictwo Skarpa Warszawska zaprasza na fascynującą podróż w czasie, podczas której razem z Piotrem Wierzbickim poznamy historię warszawskich hoteli

hoteleFascynująca podróż w czasie, podczas której razem z Piotrem Wierzbickim czytelnik zatrzymuje się w niemal każdym zajeździe lub hotelu, który kiedykolwiek pojawił się na planie Warszawy czy w przewodnikach dla podróżnych.

Czytelnik zatrzymuje się w niemal każdym zajeździe lub hotelu, który kiedykolwiek pojawił się na planie Warszawy czy w przewodnikach dla podróżnych.  Autor – varsavianista od lat publikujący w „Skarpie Warszawskiej" i oprowadzający wycieczki po stolicy – drobiazgowo analizuje każdą wzmiankę o obiektach bazy noclegowej, a przy tym barwnie opowiada o atmosferze dawnych czasów.

Część I to solidne kompendium na temat warszawskiego hotelarstwa w zamierzchłych czasach.

***

Piotr Wierzbicki - prezenter radiowy, didżej, przewodnik warszawski. W latach 80. i 90. był ważną postacią warszawskiej sceny alternatywnej, wydawał punkowy fanzin „QQRyQ” i prowadził audycje w rozgłośniach radiowych.

***

hotelePiotr Wierzbicki

Historia warszawskich hoteli Tom I

ISBN 978-83-673-4393-0 cena: 33,99 zł
Stron 336 Okładka twarda
Kategoria: Warszawa
Agencja Wydawniczo – Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
03-475 Warszawa ul. Borowskiego 2 lok. 24
tel./fax.: +48 22 416 15 81
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.skarpawarszawska.pl