Wydawnictwo Prószyński Media poleca drugi tom powieści erotycznej Angeli Santini: Troy

334 KLP 09 2022 Troy okladkaCzy miłość wystarczy, żeby wygrać tę bitwę? 

Wyczekiwany drugi tom Szmuglerów.

Marina Moore staje przed najtrudniejszym wyzwaniem. 

Czy poradzi sobie z konsekwencjami swojej decyzji o porzuceniu uprzywilejowanego życia i podąży za głosem serca? Czy będzie gotowa poruszać się w podstępnym świecie przemytników, intryg i zdrady?

Kiedy niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem, Marina musi zdecydować, gdzie leżą granice jej lojalności i co jest gotowa zaryzykować dla miłości. Wkrótce zostanie zmuszona do dokonania wyboru, który na zawsze zmieni jej życie. 

Z wyrazistymi postaciami, zapierającą dech w piersiach akcją i urzekającą historią miłosną, Troy jest obowiązkową lekturą dla fanów romansu i przygody. Odkryj cenę miłości w tej niezwykłej powieści.

***

Angela Santini – młoda polska autorka, od 2012 roku mieszka w Londynie. W 2021 roku zadebiutowała książką Obsesje, która spotkała się z gorącym przyjęciem czytelniczek. W 2022 roku ukazała się jej kontynuacja w postaci dwóch tomów – Obłędy i Odwet. Zapewnia, że w życiu nic jej tak nie wyszło, jak trójka wiecznie głodnych dzieci, które – w przeciwieństwie do niej – doskonale wiedzą, czego chcą. No dobrze, ona też wie, czego chce – z tą różnicą, że jej dzieci to dostają. Zapewnia także, że jest szczęśliwą matką, żoną i niczyją kochanką. Poza tym jest całkiem zwyczajna – kocha gotować, tańczyć, czytać i oglądać filmy o seryjnych mordercach.

***

334 KLP 09 2022 Troy okladkaAngela Santini

Troy

ISBN 978-83-8295-313-8 cena 45,00 zł 
Stron 408 Okładka miękka ze skrzydełkami
Kategoria: romans
Wydawnictwo Prószyński Media Sp. z o.o.
02-697 Warszawa ul. Gintrowskiego 28
tel./fax.: +48 22 278 17 40; 22 843 52 15
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.proszynski.pl