SMA1 zabije moje dziecko – błagam o RATUNEK!

Bez nazwy 1Jako samotna matka błagam Cię – pomóż mi uratować Romusia! On gaśnie...

Romuś to mój synek, którego wychowuję sama. Porzucony przez ojca przy pierwszym pobycie na OIOM-ie... Zamiast wspierać go, po prostu zostawił, gdy dowiedział się o jego chorobie. Synek ma dopiero 2 lata, a już tyle wycierpiał. Od urodzenia jest przykuty do łóżka, nie potrafi samodzielnie poruszać się i jeść... Ta straszliwa choroba sieje ogromne spustoszenie w jego bezbronnym ciele! Większość swojego życia spędziła w szpitalu, opleciony rurkami respiratora. Nie mógł cieszyć się świętami, otwierając prezenty i biegając po śniegu... Nie chodzi, nie siedzi, nie mówi. Nie ma takiego dzieciństwa i życia, jakie powinien mieć!

Pomimo bardzo trudnego dla nas czasu i trudów związanych z samotnym wychowywaniem dzieci, zrobię wszystko, by  uratować Romka!
Jestem tu znowu i BŁAGAM CIĘ – pomóż mi zamknąć zbiórkę... Bez Ciebie ten koszmar się nie skończy.

Mama

Chłopiec nie ma już tego czasu. Jest w bardzo ciężkim stadium choroby. Nie potrafi samodzielnie oddychać, jeść ani trzymać rączek. Ojciec go porzucił gdy chłopiec poraz pierwszy wylądowaona OIOMie. Malec od urodzenia jest przykuty do łóżka i ma tylko mamę, która sama nie jest w stanie uzbierać na leczenie. Jego jedyna szansa na przeżycie to terapia genowa zolgen SMA, na którą brakuje jeszcze 2 200 000 PLN. 
Bez nagłośnienia Romuś nie będzie miał szansy. On nie ma czasu i musi jak najszybciej wyruszyć na leczenie. Jego mama nie ma najmniejszych szans aby samotnie uzbierać taką kwotę. Ostatnio sprawę opisywały Radio Zet, Eska, Onet. 

Szansą na przeżycie dla Romusia jest lawinowe udostępnianie jego zbiórki w internecie i mediach społecznościowych. Bardzo Państwa proszę o pomoc. To dosłownie chwila by wspomnieć o tym małym wojowniku, a może zrobić naprawdę wiele. Artykuł w tak ogromnym medium jakim jest Państwa redakcja to ogromna szansa by napędzić zbiórkę dla chłopca, a historia tej rodziny jest naprawdę dramatyczna. Polecam sprawdzić artykuł Radia Zet o sytuacji tej rodziny.

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/roman-antsikewicz-walczy-o-zycie-ojciec-opuscil-go-gdy-dowiedzial-sie-o-chorobie

Chłopiec już 7 razy lądował na OIOMie, bez mamy, sam wśród szpitalnych ścian. Ze względu na stan zdrowia każda jedna infekcja jest ogromnym zagrożeniem dla jego życia.

***

Link do zbiórki na siepomaga 👇🏻https://www.siepomaga.pl/roman-antsikewicz

Profil na FacebookuRomuś kontra SMAhttps://www.facebook.com/roman.antsikevicz

Profil na Instagramie (@romek_smajlik)https://instagram.com/romek_smajlik?igshid=YmMyMTA2M2Y=