Kryminałki

polis6 stycznia policjanci z Posterunku Policji w Kosowie Lackim w tracie czynności służbowych wykonywanych w jednym z domów na terenie swoich działań ujawnili w słoiku woreczki foliowe, w których znajdował się biały proszek. Wstępne badanie narkotestem wykazało, iż jest to amfetamina. W związku z tą sprawą został zatrzymany 23-latek, którego następnie osadzono w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.   

***

6 stycznia około godz. 21.00 w Sokołowie Podlaskim w rejonie Alei 550-lecia doszło do zdarzenia drogowego, w którym udział wzięły dwa pojazdy. Jak ustalono kierujący pojazdem Audi 19-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem wskutek czego doprowadził do zdarzenia z pojazdem Audi kierowanym przez 31-letnią kobietę. Kierujący samochodami oraz pasażerowie, którzy podróżowali z 19-latkiem zostali przetransportowani do szpitala. Okoliczności wypadku drogowego wyjaśnią policjanci z KPP w Sokołowie Podlaskim. 

***

5 stycznia Komenda Powiatowa Policji w Sokołowie Podlaskim otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na terenie miasta w rej. ulicy Długiej. Jak ustalono, kierujący nie zachował należytych środków ostrożności podczas manewru cofania i doprowadził do zderzenia z prawidłowo zaparkowanym pojazdem Volkswagen, po czym odjechał. Ustalono kierującego Toyotą był to 76-letni mężczyzna.  Został ukarany mandatem karnym.