Wydawnictwo Luna poleca powieść Hanny Cygler: Kolor bursztynu

kolor bursztynuPiękno bursztynowej biżuterii i pogoń za zyskiem. Bez względu na wszystko.

Nela Lisiecka ma za sobą nieudane małżeństwo i dwoje dzieci na utrzymaniu. Pracuje w muzeum regionalnym i ledwo radzi sobie finansowo. Wciąż nie może zapomnieć o Wiktorze, miłości swego życia, który został zamordowany. Trzy lata później przypadkiem rozpoznaje mężczyznę podejrzanego o zabicie jej dawnego ukochanego. Śledztwo, które Nela zaczyna prowadzić na własną rękę, przynosi nieoczekiwane rezultaty… Świetnie wpleciony w bursztynową rzeczywistość Gdańska wątek sensacyjny, na którego tle rozwija się wielka miłość.

***

Hanna Cygler fot Dawid GrzelakHanna Cygler - z urodzenia gdańszczanka. Autorka dwudziestu trzech książek i jedna z najpoczytniejszych polskich pisarek. Dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści współczesne i historyczne, łączące wątki obyczajowe, romansowe i kryminalne. Jest autorką ciekawą świata i ludzi, chętnie wykorzystuje historie z życia wzięte, które ubarwia fabularnie.

***

 

Hanna Cygler

kolor bursztynuKolor bursztynu

ISBN 978-83-67406-08-6 cena: 42,90 zł
Stron 328 Okładka miękka ze skrzydełkami
Kategoria: Literatura obyczajowa
Wydawnictwo Luna
01-527 Warszawa ul. ul. Mierosławskiego 11a
tel./fax.: +48 22 663 02 75
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wydawnictwoluna.pl