Wydawnictwo Luna poleca powieść Hanny Cygler: Grecka mozaika

Grecka mozaikaPasjonująca układanka losów ludzkich z Grecją w tle.

Młoda Polka przyjeżdża na wyspę Korfu w poszukiwaniu swojego biologicznego ojca, Jannisa Kassalisa. Choć mężczyźnie trudno jest się odnaleźć w nowej sytuacji, po przełamaniu początkowej nieufności między Niną a Jannisem nawiązuje się nić porozumienia. Mężczyzna opowiada dziewczynie o swojej przeszłości. Snuje pasjonującą opowieść, dzięki której oboje przenoszą się do Grecji, w Bieszczady, do Krakowa, Gdańska, Londynu i Nowego Jorku. Jannis ujawnia historię sprzed lat, w której wątki miłosne przeplatają się z sensacyjnymi. Co wyniknie z tego spotkania? Przeznaczenie bywa przewrotne i wiedzą o tym zwłaszcza Grecy…

***

Hanna Cygler fot Dawid GrzelakHanna Cygler - z urodzenia gdańszczanka. Autorka dwudziestu trzech książek i jedna z najpoczytniejszych polskich pisarek. Dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści współczesne i historyczne, łączące wątki obyczajowe, romansowe i kryminalne. Jest autorką ciekawą świata i ludzi, chętnie wykorzystuje historie z życia wzięte, które ubarwia fabularnie.

 

***

Grecka mozaikaHanna Cygler

Grecka mozaika

ISBN 978-83-67406-07-9 cena: 42,90 zł
Stron 360 Okładka miękka ze skrzydełkami
Kategoria: Literatura obyczajowa
Wydawnictwo Luna
01-527 Warszawa ul. ul. Mierosławskiego 11a
tel./fax.: +48 22 663 02 75
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wydawnictwoluna.pl