Wydawnictwo Luna poleca powieść Hanny Cygler: Córki tęczy

crki tczyCo się stanie, kiedy spotkają się dwie kobiety, które w zwykłych okolicznościach nigdy by się nie poznały?
Joy Makeba mieszka w Pretorii w Republice Południowej Afryki. Opiekuje się dwiema siostrami i każdego dnia walczy o przetrwanie.
Zuzanna Fleming jest właścicielką fabryki w Gdańsku. Nie brakuje jej niczego oprócz miłości. Przystojny Jack proponuje jej egzotyczne wakacje. Mają być noclegi w luksusowych hotelach, wypoczynek na łonie natury i podziwianie dzikich zwierząt podczas safari. Szybko jednak wspaniały urlop przerodzi się w walkę o życie…
Kiedy życie nagle wymyka się spod kontroli, zaczyna się prawdziwy thriller.
Córki tęczy to historia o kobiecej solidarności i potrzebie niesienia sobie pomocy, niezależnie od koloru skóry.

Tą powieścią odkryłam autorkę na nowo. Porywająca, niezwykle emocjonalna, momentami wręcz zapierająca dech w piersi. Dawno żadna historia nie wywarła na mnie tak piorunującego wrażenia.

Małgorzata Tinc, ladymargot.pl

***

Hanna Cygler fot Dawid GrzelakHanna Cygler - z urodzenia gdańszczanka. Autorka dwudziestu trzech książek i jedna z najpoczytniejszych polskich pisarek. Dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści współczesne i historyczne, łączące wątki obyczajowe, romansowe i kryminalne. Jest autorką ciekawą świata i ludzi, chętnie wykorzystuje historie z życia wzięte, które ubarwia fabularnie.

***

 

 

crki tczyHanna Cygler

Córki tęczy

ISBN 978-83-67406-06-2 cena: 42,90 zł
Stron 3 28 Okładka miękka ze skrzydełkami
Kategoria: Literatura obyczajowa
Wydawnictwo Luna
01-527 Warszawa ul. ul. Mierosławskiego 11a
tel./fax.: +48 22 663 02 75
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wydawnictwoluna.pl