Wydawnictwo Słowne poleca kryminał Natalii Fiedorczuk: Porodzina

porodzinaNatalia Fiedorczuk flirtuje z gatunkiem domestic noir.
Na przedmieściach średniej wielkości miasta w centralnej Polsce mieszkają rodziny do bólu zwyczajne, chociaż i tutaj trafiają się niekiedy barwne osobowości.
Rodzina Waszczyńskich jest idealna. Młode małżeństwo z dwójką dzieci jest niczym wycięte z folderu reklamowego. Są piękni, zamożni, lubiani i szanowani przez sąsiadów.
Pewnego dnia cała rodzina znika bez śladu.
Nic nie wskazuje na to, by małżeństwo planowało wyjazd. Dom wygląda, jakby mieszkańcy opuścili go jedynie na chwilę. Nikt z sąsiadów nie zauważył niczego podejrzanego, a duszna małomiasteczkowa atmosfera nie ułatwia śledztwa.
Jak to możliwe, że czteroosobowa rodzina rozpłynęła się w powietrzu?
Jakie sekrety kryją się za drzwiami zwyczajnych podmiejskich domów?

Domestic noir na polskiej prowincji. Natalia Fiedorczuk sprawnie żongluje estetyką kryminału i kreśli wyraziste portrety psychologiczne postaci, z których każda ma swoje mroczne i wstydliwe tajemnice.

– Marta Krupińska, „Glamour”

 
To kryminał, ale nietypowy. Ma zabójczy urok, terapeutyczną moc i wciąga jak Różowa Pantera. Z tym, że tutaj pantera jest pluszowa i nosi ślady krwi.

– Małgorzata Fiejdasz-Kaczyńska, „Elle”

***

Natalia Fiedorczuk – polska pisarka, autorka książek dla dzieci, piosenkarka i instrumentalistka. Jej powieść „Jak pokochać centra handlowe" nagrodzona została Paszportem „Polityki” za 2016 rok w kategorii literatura. Za tę samą powieść w roku 2017 została nominowana do Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza. W maju 2018 r. ukazała się jej druga powieść pt. „Ulga", a w 2021 r. powieść „Odmieniec", będąca biografią polskiego rzeźbiarza Bolesława Biegasa.Natalia Fiedorczuk – polska pisarka, autorka książek dla dzieci, piosenkarka i instrumentalistka. Jej powieść „Jak pokochać centra handlowe" nagrodzona została Paszportem „Polityki” za 2016 rok w kategorii literatura. Za tę samą powieść w roku 2017 została nominowana do Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza. W maju 2018 r. ukazała się jej druga powieść pt. „Ulga", a w 2021 r. powieść „Odmieniec", będąca biografią polskiego rzeźbiarza Bolesława Biegasa.

***

Wydawnictwo Słowne (dawniej Burda Książki)Jesteśmy częścią koncernu medialnego Burda Media Polska i równocześnie jednym z liderów na polskim rynku wydawniczym. Od 20 lat nasze książki – wcześniej pod marką Burda Książki – trafiają do rąk kolejnych pokoleń czytelników. Oferujemy 1200 zróżnicowanych tytułów. W portfolio wydawnictwa znajdują się obecnie: literatura obyczajowa i romansowa (w ramach imprintu Słowne z uczuciem), kryminały i thrillery (w ramach imprintu Słowne mroczne), książki dla dzieci i młodzieży (w ramach imprintu Słowne młode), literatura podróżnicza (pod marką National Geographic), a także biografie znanych postaci ze świata mediów, sztuki, sportu i poradniki. Nasi autorzy byli wielokrotnie nagradzani. Nela Mała  eporterka cztery lata z rzędu zdobyła Bestseller Empiku, zostając najmłodszą laureatką tej nagrody (w latach 2016-2019).

***

porodzinaNatalia Fiedorczuk

Porodzina

ISBN 978-83-8251-192-5 cena: 49,99 zł
Stron 300 Okładka twarda
Kategoria: Thriller 
Burda Media Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa
tel.  +48 22 36 03 841
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.slowne.pl