Wydawnictwo Luna poleca poradnik Agaty Komorowskiej: Bądź niezniszczalna. Jak przejść przez każdy kryzys

niezniszczalnaNowa książka autorki bestsellerowych poradników Depresjologia i Optymizm mimo wszystko

Co decyduje o tym, czy dany kłopot, strata lub problem przerodzą się w kryzys?

Jakimi narzędziami dysponują ci z nas, którzy zdają się bardziej odporni na sytuacje kryzysowe niż inni?

Agata Komorowska odpowiada na te pytania, dostarcza również narzędzi niezbędnych, by kryzysy gościły w życiu  rzadko, krótko i zawsze były wartościowym początkiem, a nie fatalnym końcem.

Kryzys niejedno ma imię...
Czasem jest cichutki jak przyczajony kot, innym razem krzyczy rozdzierająco. Są kryzysy wieku średniego, kryzysy małżeńskie, zawodowe, rodzicielskie, finansowe, kryzysy tożsamości i wartości. Kryzysy globalne i bardzo osobiste. Wszystkie podobnie wpływają na nasze poczucie szczęścia i satysfakcji. Bolą nas obecny świat i nasze życie. Chcielibyśmy, żeby było inaczej. 

Poradnik Bądź niezniszczalna powstał na podstawie konkretnych pytań i wątpliwości, z którymi zwracają się do autorki jej czytelniczki. Ta, sięgając do własnych doświadczeń, tłumaczy, że uczucia i emocje, takie jak lęk, złość, zagubienie, bezradność są zupełnie normalne, naturalne, a nawet… potrzebne w procesie przechodzenia przez kryzys. Na konkretnych przykładach pokazuje, jak sobie z nimi poradzić. Demonstruje mechanizmy, posługuje się praktycznymi narzędziami i proponuje ćwiczenia, dzięki którym możemy stać się niezniszczalni.

książka BĄDŹ NIEZNISZCZALNA to:

  • Konkretne przykłady, pokazujące jak radzić sobie z kryzysem
  • Głęboko zakorzenione nawyki, które wpływają na nas destrukcyjnie
  • Rola mózgu gadziego w walce z kryzysem
  • Wzorce radzenia sobie z kryzysem
  • Omówienie etapów żałoby i kryzysu
  • Przygotowanie planu działania
  • Praktyczne ćwiczenia

***

Agata Komorowska
coach, pisarka, pełnoetatowa mama czwórki dzieci, kobieta, która przeszła własną drogę przez depresję do spełnionego i szczęśliwego życia. 
Odważnie mówi o rzeczach, których sama doświadczyła: samodzielnym macierzyństwie, niepełnosprawności dziecka, rodzicielstwie adopcyjnym i zastępczym, rozwodzie, kryzysie i depresji. Przeszła daleką drogę w poszukiwaniu siebie, a odnajdując harmonię między sercem, duszą, ciałem i rozumem, zyskała spokój i radość życia. Mówi, że jest buntowniczką, gdyż każdego dnia przełamuje tabu, łamie stereotypy i przeciera ścieżki. 
Nominowana do licznych nagród m.in. tytułu Superbohaterki „Wysokich Obcasów” i Mamy 10-lecia miesięcznika „M jak mama”, ale najbardziej ceni sobie te, które otrzymała od życia w postaci jej niezwykłych dzieci. 

***

niezniszczalnaAgata Komorowska

Bądź niezniszczalna. Jak przejść przez każdy kryzys

ISBN ISBN 978-83-67406-10-9 cena: 42,90 zł
Stron 2248 Okładka miękka ze skrzydełkami
Kategoria: Poradniki
Wydawnictwo Luna
01-527 Warszawa ul. ul. Mierosławskiego 11a
tel./fax.: +48 22 663 02 75
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wydawnictwoluna.pl