Wydawnictwo Prószyński Media poleca kryminał Lia Middleton: Gdy ją odnajdą

GdyPierwszy rozdział jest tak szokujący, że podczas lektury nie uwierzysz własnym oczom. Ostatni wywoła w tobie takie emocje, że nigdy nie zdołasz o nim zapomnieć.

NAOMI ZAWSZE CHCIAŁA BYĆ MATKĄ.NAOMI ZAWSZE CHCIAŁA BYĆ MATKĄ.Jednak trzy lata temu opuścił ją mąż, zabierając ze sobą ich dziecko. Teraz, gdy córka nareszcie ją odwiedza, Naomi ma niepowtarzalną szansę, by odbudować swoją rodzinę. Problem w tym, że zdarzył się wypadek, a ona uciekła się do kłamstwa, od którego nie będzie już powrotu.NAOMI ZGŁASZA ZAGINIĘCIE CÓRKI.Po kilku godzinach w jej domu zjawia się policja, a na podjeździe zaczynają tłoczyć się dziennikarze. Funkcjonariusze przeszukują pobliski las. Były mąż snuje się po korytarzu. A Naomi może tylko patrzeć z przerażeniem, bo od jej kłamstwa gorsza jest tylko prawda.NAOMI NIE PAMIĘTA, CO NAPRAWDĘ SIĘ WTEDY WYDARZYŁO… 

Polecę tę książkę wszystkim moim znajomym.

Sarah Pearse, autorka "Sanatorium"

Znakomity thriller psychologiczny z sercem.

Ashley Audrain, autorka "Odruchu"

***

Lia Middleton jest adwokatką specjalizującą się w prawie karnym i publicznym oraz dozorze kuratorskim. Mieszka w Beaconsfield z mężem i dwójką dzieci.

***

GdyLia Middleton

Gdy ją odnajdą

ISBN 978-83-8295-086-1-4 cena 43,00 zł
Stron 432 Okładka miękka ze skrzydełkami

Kategoria: Kryminał/Sensacja/Thriller
Wydawnictwo Prószyński Media Sp. z o.o.
02-697 Warszawa ul. Gintrowskiego 28
tel./fax.: +48 22 278 17 40; 22 843 52 15
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.proszynski.pl