Wydawnictwo Mięta poleca kryminał Marty Kisiel: Nagle trup

KisielNagleTrup RGBPraca w wydawnictwie okazuje się niebezpieczna. Na pracownik czyhają nie tylko pełni pretensji autorzy, ale także morderca.
Kiedy praktykant znajduje w toalecie świeże zwłoki redaktora, losy wydawnictwa JaMas stają pod wielkim znakiem zapytania. Podczas gdy cały zespół walczy z rękopisem grozy i premierą ostatniej szansy, zdezorientowani policjanci próbują dojść, kto wykończył Pawła Chojnowskiego. I to możliwie szybko, gdyż w kark dyszy im autorka bestsellera momentalnego oraz była komendantka policji w jednej imponującej osobie.

NagleTrup 800800Tymczasem ojca dyrektora bardziej niż trup czy dochodzenie zajmuje nadmiar żon w nadmiarze ciąż, kierowniczka redakcji usiłuje dotrwać do emerytury, a nowy kierownik promocji doprowadza wszystkich na skraj apopleksji. Jedyna nadzieja w niewzruszonej sekretarze redakcji, że w tym zamieszaniu doprowadzi bestseller na drukarskie prasy, mordercę do więzienia, a rozwód do skutku.
Wszyscy są tu zgodni tylko co do jednego. To nie ma sensu...

***

 

Marta Kisiel. fot. Wojtek BiayMarta Kisiel – pisarka i tłumaczka, z wykształcenia polonistka. Debiutowała w 2006 roku na łamach internetowego magazynu „Fahrenheit” opowiadaniem "Rozmowa dyskwalifikacyjna". Członkini grupy Fantastic Women Writers of Poland: Harda Horda oraz Stowarzyszenia Unia Literacka. Na swoim koncie ma kilkanaście utworów, m.in. ukochane przez czytelników cykle "Dożywocie" oraz "Małe Licho", jak również komedie kryminalne "Dywan z wkładką" oraz "Efekt pandy". Jej powieści wielokrotnie nagradzano (Nagroda im. Janusza A. Zajdla, Nagroda Polskiej Sekcji IBBY, Nagroda im. Ferdynanda Wspaniałego, Książka Roku portalu lubimyczytac.pl).

***

Marta Kisiel

Nagle trup

ISBN 978-83-964582-0-9  cena: 44,99 zł
Stron 352 Okładka miękka ze skrzydełkami
Kategoria: Kryminał
Wydawnictwo Mięta Sp. z o.o.
03-707 Warszawa ul. Floriańska 14/3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wydawnictwomieta.pl