Wydawnictwo Znak Literanova poleca powieść Doroty Gąsiorowskiej: Zielone oczy driady

ZieloneLivia kocha swoją irlandzką chatkę na klifie. Szum fal i targający wrzosowiskami wiatr zagłuszają bolesne wspomnienia. Dziewczyna chce zapomnieć o najgorszym dniu swojego życia, kiedy zdradził ją ukochany mężczyzna, a cały jej świat w jednej chwili rozsypał się na kawałki.
Przeszłość jednak znów próbuje ją dopaść, i wtedy Livia bez wahania przyjmuje nieoczekiwaną propozycję wyjazdu na Podlasie. Kiedy obdarzona niezwykłą intuicją dziewczyna zaczyna renowację tajemniczego fresku zielonookiej Noelle, czuje, że być może zdarzenia i zagadki w jej własnym życiu są częścią większej historii. A gdy na jej drodze staje tajemniczy mężczyzna, nie może oprzeć się wrażeniu, że gdzieś się już kiedyś spotkali. Czy poznanie skrywanego przez mieszkańców wioski sekretu pomoże jej uporać się z demonami przeszłości i znów otworzyć się na miłość?
Zielone oczy driady to ostatnia część trylogii „Dni mocy”. Każdy tom opowiada o szczególnym czasie w słowiańskim kalendarzu. Każda snuje też osobną, zamkniętą historię i nie trzeba czytać ich po kolei. 

O książce:
„Zielone oczy driady to powieść do zakochania, pełna miłości i magii, intrygujących tajemnic, gdzie przeszłość splata się z teraźniejszością. Oczarowuje od pierwszych stron i dociera do najwrażliwszych zakamarków duszy. To opowieść o tym, że jak się kogoś kocha, to bez względu na wszystko zawsze znajdzie się prowadzącą do niego drogę. Nie odłożycie tej książki ani na moment, a gdy dotrzecie do ostatniej strony, natychmiast zaczniecie za nią tęsknić”.

MAGDALENA KORDEL

„Czy zastanawiałaś się kiedyś, ile prawdy kryje się w słowiańskich legendach? Dorota Gąsiorowska po raz kolejny udowadnia, że ludowe opowieści nie mają dla niej tajemnic. Polecam z całego serca tę powieść, która na pewno znajdzie się na mojej liście TOP 2022”.

Katarzyna Czarnecka-Kuc, Matka Książkoholiczka

„Dwa zagadkowe malunki i jedna kobieta. Czy Livii uda się odkryć, co je łączy? Dorota Gąsiorowska stworzyła kolejną piękną, pełną tajemnic opowieść, w której szczypta magii przeplata się z rzeczywistością. Podobnie jak Livię, autorkę również można z całą pewnością nazwać Wróżką, gdyż jak nikt inny potrafi zaczarować czytelnika swoją historią”.

Joanna Wolf, NIEnaczytana

„Przepiękna powieść o tym, że w życiu nic nie pozostaje bez echa. Zatraciłam się w niej i zakochałam! Splatając losy bohaterów, Dorota Gąsiorowska nie zapomniała o tym, co najważniejsze – o drugim człowieku. Potrzebujemy takich książek!”

Justyna Chaber, ONA CZYTA

„Zielone oczy driady to kolejna odsłona serii Dni Mocy: mistycznej i pełnej zachwytu nad naturą. Na kartach niespiesznie snutej opowieści przenoszącej na irlandzkie klify i urokliwe Podlasie odnalazłam spokój, wzruszenie i całą gamę emocji. Jestem pewna, że dryfowanie w poszukiwaniu zagubionych fragmentów przeszłości bohaterów, pomiędzy światem realnym a magicznym, dostarczy Wam wielu przeżyć!”

Ewa Pajdzik-Mętel, Nie tylko o książkach 

O autorce:
Dorota Gąsiorowska urodziła się w 1975 roku. Przez większość swojego życia jest związana z Krakowem i okolicami. Obecnie mieszka w pobliżu stolicy Małopolski, a pisanie jest jej pasją. Zanim wysłała swoją pierwszą książkę do wydawnictwa, długo się wahała. Gdy wreszcie się zdecydowała, sukces przyszedł szybko. Debiutancka powieść pod tytułem „Obietnica Łucji" została bardzo dobrze przyjęta tak przez wydawcę, jak i czytelników oraz krytyków literackich. Ja dotąd ukazało się kilkanaście powieści autorki.

Kontakt do promocji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

***

ZieloneDorota Gąsiorowska

Zielone oczy driady

ISBN 978-83-240-7334-4 cena:44,99 złISBN 978-83-240-7334-4 cena:44,99 zł
Stron 624 Okładka miękka
Kategoria: Literatura polska
IW ZNAK Sp. z o.o.
30-303 Kraków ul. Madalińskiego 9
tel.: +48 (12) 61 99 547
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.znak.com.pl