Kryminałki

polis7 stycznia policjanci udali się do jednego z domów w Sterdyni, gdzie szukali zaginionego mężczyzny. W trakcie czynności w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze ujawnili zwłoki ludzkie w daleko posuniętym stanie rozkładu. Na miejscu wykonane zostały oględziny pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Sokołowie Podlaskim. W przedmiotowej sprawie zostanie przeprowadzone śledztwo, które wyjaśni szczegółowe okoliczności tego niecodziennego zdarzenia. 

***

5 stycznia około 11.50 w Sokołowie Podlaskim na ul. Długiej doszło do kolizji drogowej z udziałem rowerzystki. Kierujący pojazdem marki Toyota nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej rowerem kobiecie doprowadzając do zderzenia. Na sprawcę nałożono mandat karny.

***

5 stycznia około 16.30 doszło do kolizji drogowej w m-ci Brzozów-Kolonia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem Ford zjechał na lewy pas jezdni doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Fiat. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważnych obrażeń ciała.  Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny.

***

3 stycznia około 16.30 doszło do kolizji drogowej na trasie Sokołów Podlaski-Repki z udziałem łosia przebiegającego przez jezdnię. Zwierzę wybiegło bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd marki Citroen uszkadzając go. Zwierzę po zderzeniu się z pojazdem uciekło. Znak “Uwaga, dzikie zwierzęta!” przestrzega kierowców przez niebezpieczeństwem na wyznaczonym odcinku jezdni i wzywa ich do ostrożnej jazdy. Niestety, pomimo zachowania wszelkich warunków ostrożności, czasami nie udaje się uniknąć konfrontacji z dzikim zwierzęciem.Warto jednak pamiętać, że brak ostrzegawczego znaku nie daje stuprocentowej gwarancji, że nagle przed samochód nie wyskoczy jeleń, sarna lub dzik.

Zobacz także

Kryminałki

27 styczeń, 2022

Kryminałki

10 styczeń, 2022

Narkotyki ukryte w aucie

04 styczeń, 2022

Kryminałki

03 styczeń, 2022

Nasza Cerkiew

28 grudzień, 2021