Drogowe wypadki na terenie Powiatu Sokołowskiego

polis22 listopada w Kosowie Lackim policjanci z sokołowskiej komendy ujawnili kierującego Volkswagenem Polo, który przekroczył dozwoloną prędkość. Pomimo wydanego polecenia do zatrzymania się kierujący kontynuował jazdę bagatelizując funkcjonariuszy. Policjanci od razu podjęli pościg za Volkswagenem. Kierujący chciał zgubić mundurowych jednak nie udało mu się to. Został zatrzymany nieopodal swojego miejsca zamieszkania. Badanie alkomatem wykazało, iż 68 latek Miał promil alkoholu w organizmie. Po sprawdzaniu personaliów mężczyzny w Bazie danych okazało się, że posiada on dwa zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych do których się nie zastosował. Za przestępstwa oraz wykroczenie jakie popełnił po raz kolejny mężczyzna stanie przed sądem.

***

21 listopada między Sterdynią a Ceranowem Doszło do wypadku drogowego gdzie ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni mieszkaniec naszego powiatu na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Okazało się, że mężczyzna posiada 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

***

21 listopada w godzinach porannych między Ceranowem a Sterdynią ujawniono pojazd po dachowaniu który znajdował się częściowo na jezdni. W pojeździe ani w okolicy miejsca zdarzenia nie znajdowały się osoby które mogły brać w nim udział. Pojazd Opel Vectra został odholowany na parking. Policjanci dalej będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia.

***

20 listopada w Ceranowie doszło do wypadku drogowego. Kierujący volkswagenem golfem dwudziesto sześciolatek jadąc wraz z pasażerką nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go Volkswagena Kierowanego przez 50 -latkę, Po czym najechał w tył tego pojazdu. W wyniku tego zdarzenia wszyscy uczestnicy wypadku zostali przetransportowani do szpitali. Na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza w celu wykonania oględzin miejsca wypadku.

***

20 listopada w Sabniach doszło do kolizji drogowej dwóch pojazdów Osobowych kierujący pojazdem Skoda Octavia podczas włączenia się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doszło do zderzenia z pojazdem Volkswagen jetta. Obaj kierujący byli trzeźwi. Na miejscu sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

***

19 listopada na ulicy Kilińskiego w Sokołowie Podlaskim doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch pojazdów osobówki z samochodem ciężarowym kierujący pojazdem Mazda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu czym doprowadził do zderzenia się z pojazdem ciężarowym marki Volvo. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.