Pechowa trzynastka

polis13 listopada w Sokołowie Podlaskim na ulicy Gałczyńskiego doszło do kolizji drogowej, w której udział wzięły dwa pojazdy. Kierujący pojazdem marki Skoda podczas parkowania doprowadził do uderzenia w  pojazd Land Rover. Sprawca został ukarany mandatem karnym. 13 listopada w Sokołowie Podlaskim na ulicy Gałczyńskiego doszło do kolizji drogowej, w której udział wzięły dwa pojazdy. Kierujący pojazdem marki Skoda podczas parkowania doprowadził do uderzenia w  pojazd Land Rover. Sprawca został ukarany mandatem karnym. 

***

13 listopada w Sokołowie Podlaskim na ulicy Kolejowej doszło do kolizji drogowej, gdzie kierujący pojazdem Ford nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego Fiata Seicento, w wyniku czego uderzył w tył tego pojazdu. Obaj kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji na miejscu został ukarany mandatem karnym. 

***

13 listopada sokołowscy policjanci udali się na ul. Węgrowską, gdzie według anonimowego zgłoszenia ma poruszać się nietrzeźwy kierujący. W zgłoszeniu został podany pojazd oraz numery rejestracyjne. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej wskazany  w zgłoszeniu pojazd. Badanie alkomatem wskazało, iż kierujący jest trzeźwy. Pamiętajmy, jeżeli mamy uzasadnione podejrzenie, iż osoba kierująca pojazdem znajduje się pod działaniem alkoholu poinformujmy o tym najbliższą jednostkę Policji. Na miejsce zostanie skierowany patrol, który zweryfikuje nasze wątpliwości. Taką postawą można zapobiec nieszczęśliwemu w skutkach wypadkowi.