Kryminałki

polis10 października w miejscowości Brzozów mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Seat Toledo, którego kierujący w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 67 km/h. W związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące, został ukarany wysokim mandatem a jego konto powiększyło się o 10 punktów karnych. Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

***

10 październikaw miejscowości Brzozów mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Porsche, którego kierujący w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 60 km/h. W związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące, został ukarany wysokim mandatem a jego konto powiększyło się o 10 punktów karnych. 

***

10 października na ul. Bartoszowej w Sokołowie Podlaskim doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch pojazdów. Policjanci ustalili, iż kierujący pojazdem marki VW Passat nie zachował bezpiecznego odstępu od jadącego przed nim pojazdu marki Toyota Corolla, którego kierujący wykonywał manewr skrętu w lewo, doprowadzając do zderzenia. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. 

***

8 październikaw miejscowości Dybów gm. Kosów Lacki mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Fiat Bravo. Od 25 - letniego kierującego wyczuwalna była woń alkoholu, badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi PP Kosów Lacki.

***

7 października na ul. Wilczyńskiego w Sokołowie Podlaskim doszło do kolizji drogowej z udziałem motocyklisty. Kierujący pojazdem marki Renault Megane wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa, jadącemu prawidłowo, motocykliście doprowadzając do zderzenia. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca zdarzenie został ukarany mandatem.

Zobacz także

Wydawnictwo Wilga poleca powie…

15 październik, 2021

Kryminałki

11 październik, 2021

Kryminałki

04 październik, 2021

Wizyta Biskupa w Zespole Oświa…

03 październik, 2021

Śmierć rowerzysty

28 wrzesień, 2021

Kryminałki

27 wrzesień, 2021

Kryminałki

20 wrzesień, 2021