Kryminałki

polisW dniu 26 września 2021 roku policjanci Posterunku Policji w Sterdyni zostali skierowani na trasę między Sterdynią a Ceranowem, gdzie według zgłoszenia może poruszać się nietrzeźwy kierujący. Podczas patrolu w miejscowości Ceranów funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Renault Master. Podczas czynności policjanci potwierdzili zgłoszenie - w rozmowie z kierującym wyczuli silną woń alkoholu z jego ust. Jak okazało się 33-latek miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy. Dalsze postępowanie będzie prowadzone przez policjantów w PP Kosów Lacki.

***

W dniu 26 września 2021 roku na trasie Telaki- Kosów Lacki doszło do zdarzenia drogowego, w którym wzięły udział dwa samochody. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Dacia 61-latek wykonywał manewr skrętu  w lewo, podczas gdy był wyprzedzany przez pojazd marki Skoda. Pojazdy zderzyły się. W wyniku poniesionych obrażeń ciała kierująca pojazdem marki Skoda została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie przeprowadzi PP Kosów Lacki.

***

W dniu 25 września 2021 roku w m-ci Sokołów Podlaski na Alei 550-lecia doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch pojazdów. Będący na miejscu funkcjonariusze Policji ustalili, iż kierujący pojazdem marki Skoda nie zachował bezpiecznego odstępu od jadącego przed nim pojazdu marki Jaguar, w wyniku czego uderzył w  tylną część tego pojazdu. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. 

*** 

W dniu 23 września 2021 roku w miejscowości Suchodół gm. Sabnie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z KPP Sokołów Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Skoda Octavia. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że kierujący 36-latek znajduje się w stanie nietrzeźwości i ma blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Za owe przestępstwo grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi PP Sterdyń. 

***

W dniu 21 września 2021 roku sokołowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej w miejscowości Jabłonna Lacka pojazd marki BMW. Podczas czynności służbowych okazało się, iż kierujący pojazdem 37-latek posiada aktywny zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Za niezastosowanie się do orzeczonego przez Sąd wyroku grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Dalsze czynności w tej sprawie przeprowadzi PP Sterdyń.

 

 

Zobacz także

Wydawnictwo Wilga poleca powie…

15 październik, 2021

Kryminałki

11 październik, 2021

Kryminałki

04 październik, 2021

Wizyta Biskupa w Zespole Oświa…

03 październik, 2021

Śmierć rowerzysty

28 wrzesień, 2021

Kryminałki

27 wrzesień, 2021

Kryminałki

20 wrzesień, 2021