Kryminałki

polis16 września na ul. Przemysłowej w Sokołowie Podlaskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Toyota Corolla nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu w wyniku czego najechał na tył pojazdu marki Opel Vivaro. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

***

14 września w Sokołowie Podlaskim na ul. Niecieckiej mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Ford Fiesta, którego kierujący w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 59 km/h. W związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące, został ukarany wysokim mandatem a jego konto powiększyło się o 10 punktów karnych. Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

***

13 września na ul. Fabrycznej w Sokołowie Podlaskim doszło do kolizji dwóch pojazdów. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki VW, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Mercedes doprowadzając do zderzenia. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Zobacz także

Wydawnictwo Wilga poleca powie…

15 październik, 2021

Kryminałki

11 październik, 2021

Kryminałki

04 październik, 2021

Wizyta Biskupa w Zespole Oświa…

03 październik, 2021

Śmierć rowerzysty

28 wrzesień, 2021

Kryminałki

27 wrzesień, 2021

Kryminałki

20 wrzesień, 2021