POLACY W DAWNEJ PRACY – FOTOGRAFICZNE WYZWANIE DLA OSÓB 50+

konkurs polacy w dawnej pracy 942x628 v2Właśnie wyruszył konkurs dla osób 50+ z województwa mazowieckiego i podlaskiego. Zadaniem jakie stoi przed uczestnikami jest odnalezienie jak najlepszego zdjęcia na dawnym stanowisku pracy z dawnych lat oraz przesłanie go do naszej redakcji.Właśnie wyruszył konkurs dla osób 50+ z województwa mazowieckiego i podlaskiego. Zadaniem jakie stoi przed uczestnikami jest odnalezienie jak najlepszego zdjęcia na dawnym stanowisku pracy z dawnych lat oraz przesłanie go do naszej redakcji.

Za sprawą konkursu chcielibyśmy pokazać jak kiedyś wyglądały miejsca pracy oraz wykorzystywane na nich maszyny i narzędzia. Mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie i weźmiecie udział w fotograficznym wyzwaniu.

konkurs polacy w dawnej pracy 942x628 v1Aby przystąpić do zabawy należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, gdzie należy umieścić maksymalnie 3 wybrane fotografie https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-zgloszenie. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30.11.2021 r.

Przygotowaliśmy świetne nagrody takie jak: telefony komórkowe lub inne sprzęty RTV/AGD, kursy komputerowe(strefakursow.pl), książki i przydatne gadżety. Warto spróbować swoich sił i zmierzyć się z innymi uczestnikami. Baw się razem z Aplikuj.pl.

Regulamin znajdziesz w linku poniżej:https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy

konkurs polacy w dawnej pracy 1200x628 v1konkurs polacy w dawnej pracy 1200x628 v2

Zobacz także

Kryminałki

27 wrzesień, 2021

Kryminałki

20 wrzesień, 2021

Kryminałki...

13 wrzesień, 2021