Kryminałki...

polis12 września na ul. Kosowskiej w Sokołowie Podlaskim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla. Policjanci na miejscu ustalili, że kierująca motocyklem marki Kawasaki, 38-letnia mieszkanka powiatu sokołowskiego, wyjeżdżając z posesji, bez kasku, straciła panowanie nad motocyklem przejechała w poprzek ul. Kosowską, a następnie uderzyła w znajdujący się po przeciwnej stronie ulicy płot.  Kobieta z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.12 września na ul. Kosowskiej w Sokołowie Podlaskim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla. Policjanci na miejscu ustalili, że kierująca motocyklem marki Kawasaki, 38-letnia mieszkanka powiatu sokołowskiego, wyjeżdżając z posesji, bez kasku, straciła panowanie nad motocyklem przejechała w poprzek ul. Kosowską, a następnie uderzyła w znajdujący się po przeciwnej stronie ulicy płot.  Kobieta z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

11 wrześśnia w miejscowości Brzozów mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Kia Rio, którego kierujący w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 51 km/h. W związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące, został ukarany wysokim mandatem a jego konto powiększyło się o 10 punktów karnych. Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

***

10 września na trasie Repki - Frankopol doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Iveco nie upewnił się co do możliwości wykonania skrętu w lewo w wyniku czego doprowadził do zderzenia z wyprzedzającym go pojazdem marki BMW. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

***

10 września rano dyżurny sokołowskiej Policji został powiadomiony o zaginięciu 61-letniej kobiety. Której zaginiecie zgłosił pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Zaginiona jest osoba schorowaną, która dzień przed zaginięciem wróciła ze szpitala. Nie posiada telefonu komórkowego, a poza tym ma problemy z orientacją w terenie.Mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwań. Doświadczeni policjanci podczas wykonywanych czynności poszukiwawczych, wykonali szereg ustaleń, które przyczyniły się do odnalezienia zaginionej. Kobieta została odnaleziona na skraju lasu. Policjanci zauważyli kobietę, która leżała na ziemi, była przemarznięta, wycieńczona i kompletnie nie wiedziała gdzie się znajduje. Z kobietą był utrudniony kontakt. Policjanci natychmiast udzielili kobiecie niezbędnej pomocy. Odnaleziona kobieta została przekazana przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych w ciągu godziny od zaginięcia kobieta została odnaleziona. Sokołowscy Policjanci kolejny już raz udowodnili, że zawsze można na nich liczyć.

***

9 września  w miejscowości Czekanów, gm. Jabłonna Lacka policjanci z PP Sterdyń zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Toyota Corolla, 45-letni kierujący w wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Postępowanie prowadzi PP Sterdyń.

Zobacz także

Kryminałki

27 wrzesień, 2021

Kryminałki

20 wrzesień, 2021

Kryminałki...

13 wrzesień, 2021