Wrześniowe kryminałki

polis5 września w miejscowości Brzozów, policjanci z grupy SPEED  KMP Siedlce, którzy pełnili służbę na terenie naszego powiatu, zatrzymali do kontroli kierującego motocyklem marki Yamaha. Kierujący w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 76 km/h. W związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące, został ukarany wysokim mandatem a jego konto powiększyło się o 10 punktów karnych.5 września w miejscowości Brzozów, policjanci z grupy SPEED  KMP Siedlce, którzy pełnili służbę na terenie naszego powiatu, zatrzymali do kontroli kierującego motocyklem marki Yamaha. Kierujący w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 76 km/h. W związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące, został ukarany wysokim mandatem a jego konto powiększyło się o 10 punktów karnych.

***

4 września w miejscowości Jabłonna Lacka na ul. Sienkiewicza doszło do kolizji dwóch pojazdów. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki VW Jetta skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka pojazdowi marki Opel Astra doprowadzając do zderzenia. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

***

3 września w miejscowości Zembrów gm. Sabnie doszło do zderzenia rowerzysty z pojazdem osobowym. Policjanci ustalili, że rowerzysta, 42 letni mieszkaniec gm. Sabnie doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Fiat Punto, którym kierował 28 - letni mieszkaniec gm. Sterdyń. Badanie alkomatem rowerzysty wykazało prawie trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi PP Sterdyń.

***

1 września około godziny 0.40 policjant, który wracał po służbie, zauważył jadący przed nim pojazd marki Audi, którego tor jazdy wskazywał, że kierujący tym pojazdem może być pijany. Na ul. Fabrycznej w Sokołowie Podlaskim pojazd został zatrzymany do kontroli. Kierował nim 39 - letni mieszkaniec gm. Sabnie. Badanie alkomatem kierowcy audi wykazało, ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

Zobacz także

Kryminałki

27 wrzesień, 2021

Kryminałki

20 wrzesień, 2021

Kryminałki...

13 wrzesień, 2021