Kryminałki powiatu sokołowskiego

polis29sierpnia około godziny 23.30 na ul. Sokołowskiej w Kosowie Lackim policjanci z PP Kosów Lacki, po służbie, zatrzymali nietrzeźwego kierującego motocyklem. 35-letni kierujący, mieszkaniec gminy Ceranów, w wydychanym powietrzu miał blisko 2 promile. Motocykl którym kierował nie był zarejestrowany i nie posiadał ubezpieczenia. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Postępowanie prowadzi PP Kosów Lacki.29 sierpnia około godziny 23.30 na ul. Sokołowskiej w Kosowie Lackim policjanci z PP Kosów Lacki, po służbie, zatrzymali nietrzeźwego kierującego motocyklem. 35-letni kierujący, mieszkaniec gminy Ceranów, w wydychanym powietrzu miał blisko 2 promile. Motocykl którym kierował nie był zarejestrowany i nie posiadał ubezpieczenia. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Postępowanie prowadzi PP Kosów Lacki.

***

28 sierpnia w miejscowości Łazówek gm. Sterdyń pojazd uderzył w drzewo. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Volvo, 21 letni mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi PP Sterdyń.

***

25 sierpnia na DK 62 w miejscowości Grochów Szlachecki doszło do kolizji dwóch pojazdów. Kierujący pojazdem marki VW Golf nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w pojazd marki Toyota Corolla. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

***

24 sierpnia w miejscowości Karlusin mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Ford Mondeo, którego kierujący w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 80 km/h. W związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące, został ukarany wysokim mandatem a jego konto powiększyło się o 10 punktów karnych.

Zobacz także

Kryminałki

27 wrzesień, 2021

Kryminałki

20 wrzesień, 2021

Kryminałki...

13 wrzesień, 2021