Kryminałki

polis18 lipca około godziny 7.00 na DK - 62 w miejscowości Skrzeszew 41- letni kierujący pojazdem marki VW Touareg, na chwilę obecną, z nieznanych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie prowadzi PP Repki.18 lipca około godziny 7.00 na DK - 62 w miejscowości Skrzeszew 41- letni kierujący pojazdem marki VW Touareg, na chwilę obecną, z nieznanych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie prowadzi PP Repki.

***

15 lipca na ul. Księdza Bosco w Sokołowie Podlaskim doszło do potrącenia 9 - letniego rowerzysty. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Renault Master nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, jadącemu prawidłowo, ścieżką rowerową 9-letniemu chłopcu doprowadzając do zderzenia z rowerzystą.  Po zbadaniu przez lekarza chłopiec został zwolniony do domu. Kierujący renault został ukarany mandatem.

***

14 lipca w Sokołowie Podlaskim na ul. Sadowej mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Seat Toledo. Od 35 - letniego kierowcy,  wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało  prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto kierowca  posiadał aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, gdyż w przeszłości był karany za jazdę po alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

13 lipca w miejscowości Kamianka gm. Repki mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki VW Passat. Od 38 - letniego kierowcy,  wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało  ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi PP Repki.