Sokołowskie kryminałki

polis6 czerwca w miejscowości Sterdyń na ul. Wojska Polskiego policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Audi. 37-letni kierowca posiadał aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi PP Sterdyń.6 czerwca w miejscowości Sterdyń na ul. Wojska Polskiego policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Audi. 37-letni kierowca posiadał aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi PP Sterdyń.

***

5 czerwca w miejscowości Zawady gm. Ceranów policjanci zatrzymali kierującego ciągnikiem rolniczym marki Ursus C-330. Badanie alkomatem wykazało, że 46- letni kierowca był pijany. W wydychanym powietrzu miał ponad promil alkoholu. Postępowanie prowadzi  PP Kosów Lacki.

***

4 czerwca na ul. Kościelnej w Sokołowie Podlaskim mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Ford Fiesta. Od 56 - letniego kierowcy,  wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

4 czerwca w miejscowości Lebiedzie mundurowi zatrzymali do kontroli kierującą Oplem Corsą, która w terenie zabudowanym przekroczyła prędkość o 55 km/h. W związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym  kobieta straciła prawo jazdy na trzy miesiące, została ukarana wysokim mandatem a jej konto powiększyło się o 10 punktów karnych.