Niecodzienny jubileusz - 100 lat urodzin Pani Janiny Grzymały

JaninaTo wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczyła Pani Janina Grzymała z miejscowości Pogorzel, która 27 marca 2021 roku obchodziła swoje 100 urodziny. Świętowanie 100 urodzin Dostojnej Jubilatki niestety pokrzyżowała panująca w kraju pandemia koronawirusa. Mając na uwadze bezpieczeństwo Pani Janiny uroczystość nie odbyła się w tradycyjnej formie. Nie zabrakło jednak płynących prosto z serca życzeń, pięknego bukietu kwiatów oraz prezentów.

Specjalne gratulacje i życzenia kolejnych długich lat życia w gronie kochającej rodziny, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego Jubilatce złożył Wójt Gminy Sokołów Podlaski – Janusz Kur.

dyplom100 lat to wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. To przeogromna skarbnica prawdy i źródło nadziei, z której korzystały, czerpiąc wiedzę i dojrzałość, najdroższe Jubilatce osoby. Tutaj warto wspomnieć, że Pani Janina ma 4 dzieci, 6 wnuków i aż 6 prawnuków. Pani Janinie składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz wielu kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.