Kryminałki

polis26 marca w miejscowości Telaki gm. Kosów Lacki policjanci zatrzymali 63-letniego, nietrzeźwego kierującego. Mundurowi otrzymali zgłoszenie, że nietrzeźwy mężczyzna, kierujący Seatem potrącił psa i próbował odjechać z miejsca zdarzenia, jednak świadek zdarzenia uniemożliwił mu dalszą jazdę odbierając mu kluczyki. Badanie alkomatem u kierowcy seata wykazało ponad 2 promile. Postępowanie prowadzi PP Kosów Lacki. 

***

25 marca na ul. Szkolnej w Kosowie Lackim doszło do zderzenia osobówki ze skuterem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letnia kierująca pojazdem marki Peugeot 307, podczas wykonywania manewru zawracania, nie ustąpiła pierwszeństwa, 15-latniemu motorowerzyście, który wykonywał manewr wyprzedzania Peugeota. W wyniku zderzenia kierujący skuterem marki Junak doznał urazu nogi. Mundurowi ustalili, że piętnastolatek nie posiadał uprawnień do kierowania, a jego skuter nie miał polisy OC. Motorower został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Postępowanie prowadzi PP Kosów Lacki. 

***

24 marca w miejscowości Brzozów policjanci ,,drogówki" zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki BMW. Podczas kontroli okazało się, że 24-letni kierowca BMW ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami oraz posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski. 

***

23 marca w miejscowości Bielany Żyłaki mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego BMW, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością 102 km/h. W związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym o 52km/h mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące, został ukarany wysokim mandatem a jego konto powiększyło się o 10 punktów karnych.