Kryminałki

polis13 lutego około godziny 2.55 w miejscowości Niewiadoma policjanci drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę pojazdu marki Volvo S 60, 19-letniego mieszkańca powiatu sokołowskiego. Podczas kontroli mundurowi ujawnili, że w pojeździe zostały zmienione wskazania drogomierza. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do zmiany licznika pojazdu. Postępowanie prowadzi PP Sterdyń. 

***

13 lutego około godziny 2.00 na ul. Klonowej w Jabłonnie Lackiej mundurowi zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki BMW 5. Od 26-letniego mężczyzny, policjanci wyczuli alkohol. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Postępowanie prowadzi PP Sterdyń. 

***

11 lutego około godziny 8.20 w miejscowości Karlusin doszło do zderzenia trzech pojazdów. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący pojazdem marki Iveco Daily nie zachował bezpiecznego odstępu i uderzył w tył pojazdu poprzedzającego marki Peugeot Partner, w wyniku uderzenia peugeot uderzyła w stojący przed nim pojazd marki VW Golf. Sprawca zdarzenia została ukarana mandatem.