Sokołowskie kryminałki

polis10 stycznia około godziny 21.10 w miejscowości Sokołów Podlaski policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki BMW. Od kierowcy, 27-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu siedleckiego, wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że mężczyzna ma orzeczony przez Sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych za jazdę po alkoholu. Postępowanie prowadzi PP Repki. 10 stycznia około godziny 21.10 w miejscowości Sokołów Podlaski policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki BMW. Od kierowcy, 27-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu siedleckiego, wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że mężczyzna ma orzeczony przez Sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych za jazdę po alkoholu. Postępowanie prowadzi PP Repki. 

***

10 stycznia na ul. Siedleckiej w Sokołowie Podlaskim policjanci "drogówki" zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Opel Astra. 38-letni mężczyzna wydmuchał prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

***

6 stycznia w miejscowości Paulinów, gm. Sterdyń, policjanci z PP Sterdyń zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki VW Golf, 20- letniego mieszkańca powiatu sokołowskiego. W pojeździe mundurowi ujawnili środki odurzające w postaci amfetaminy i marihuany. Postępowanie prowadzi PP Sterdyń.