Sokołów Podlaski: ul. Gałczyńskiego 4: Mieszkanie 45,52m2, trzypokojowe na sprzedaż

salonDo sprzedania mieszkanie trzypokojowe (45,52 mkw.) z oddzielną kuchnią w centrum Sokołowa Podlaskiego przy ul. Gałczyńskiego 4. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze. Budynek zadbany, z domofonem, wielka płyta z lat siedemdziesiątych.Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe (45,52 mkw.) z oddzielną kuchnią w centrum Sokołowa Podlaskiego przy ul. Gałczyńskiego 4. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze. Budynek zadbany, z domofonem, wielka płyta z lat siedemdziesiątych.

salon1Mieszkanie składa się z: salonu o pow. około 16,27 mkw, sypialni (o pow. około 9,18 mkw), pokoju (o pow. około 7,31mkw.), oddzielnej kuchni (o pow. około 6,51 mkw), łazienki z kabiną prysznicową i toaletą (o pow. około 2.40 mkw), przedpokoju. Pokoje są przechodnie, wchodzi się do nich z salonu. W sypialni oraz salonie i pokoju położone panele podłogowe oraz wykonane meble pod wymiar. Drzwi do pokoi – lite drewno. W łazience zamontowano grzejniki świecowe. Wysokość mieszkanie to 2,50 m. Istnieje możliwość wyburzenia ścianki działowej pomiędzy pokojem a sypialnią i powiększenie pomieszczenia. Można też wyburzyć ścianki pomiędzy pokojami a salonem i zrobić duże jednopokojowe mieszkanie/garsonierę do spotkań z kochanką/kochankiem.

salon2Dwa lata temu w całym mieszkaniu wymieniono grzejniki na nowe, wymieniono całą instalację elektryczną, wymieniono instalację sanitarną (na miedzianą), położono w całym mieszkaniu nowe tynki. We wszystkich oknach są zamontowane rolety.

Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem jak na zdjęciu. Meble zarówno w kuchni jak i w pokojach wykonane na zamówienie trzy lata temu. Sprzęt AGD kilkuletni, w bardzo dobrym stanie. Piwnica przypisana do mieszkania. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, obecnie sprzedający jest w trakcie zakładania dla lokalu odrębnej KW.

Główne atuty mieszkania: Mieszkanie idealnie nadaje się dla małżeństwa z małym dzieckiem jak również dla seniora lub pod wynajem. W pobliżu Sokołowski Ośrodek Kultury, Urząd Miasta, Starostwo, Bank, sklepy, przedszkole, szkoły, przystanek PKS i BUS, policja, kościół.

Zapraszam na prezentację!

Nie pobieram wynagrodzenia od strony Kupującego!

salon3Opiekunem ofert nieruchomości jest:

Krzysztof Czarnecki, tel. 693 132 030

RE/MAX CITY u. Bagno 2 lok. 94 Warszawa

pokojpokoj1pokoj2sypsyp1syp2lazienkalazienka1lazienka2kuchnia4kuchnia2kuchnia1kuchniakuchnia3